نکته ای که باید در هنگام کرایه ماشین در نظر بگیرید

بدون دیدگاه

نکته ای که باید در هنگام کرایه ماشین در نظر بگیرید

نکته ای که باید در هنگام کرایه ماشین در نظر بگیرید در مقاله امروز ما درمورد نکات اجاره خودرو صحبت خواهیم کرد که هنگام اجاره خودرو باید در نظر بگیرید. ممکن است ما به خصوص در ایام تعطیلات و برنامه های کاری نیاز به کرایه ماشین داشته باشیم. به جای خسته شدن در وسایل نقلیه حمل و نقل و یا هزینه کردن در هزینه های تاکسی ، اجاره ماشین یک مزیت بزرگ است زیرا هم راحت است و هم مقرون به صرفه تر است. از آنجا که این بخش با تقاضای زیاد است ، در این مرحله نکاتی وجود دارد که باید برای اجاره اتومبیل متناسب با آن به آنها توجه کنید.

 از نیازهای خود آگاه باشید

هنگام کرایه ماشین حتما توجه کنید که چند نفر در این اتومبیل حضور خواهید داشت ، خواه ماشین را در جاده طولانی یا در شهر رانندگی کنید ، بودجه سوخت خود یا برنامه های کاری خود را برنامه ریزی کنید.  قبل از انتخاب خودرو برای اجاره ، “کدام مزیت بیشتری دارد: دیزل یا بنزین؟” با خواندن مقاله ما می توانید انتخاب نوع سوخت خود را آسانتر کنید. به عنوان مثال؛ اگر قصد تعطیلات در یک منطقه کوهستانی را دارید می توانید به دلیل کار خود یا وسایل نقلیه SUV وسایل نقلیه با موتور کم و سوخت کم استفاده کنید که در شهر از آنها استفاده خواهید کرد. توجه داشته باشید که ویژگی های اضافی ، مانند صندلی کودک ، HGS و ناوبری ، که ممکن است در سفر شما به آن نیاز داشته باشد ، ممکن است هزینه داشته باشد.

خدمات خوب با قیمت بالا به معنای سرویس دهی ارزان قیمت نیست. کیفیت یک شرکت کرایه اتومبیل با تجربه ، نهادینه بودن ، رویکرد مشتری در طی فرآیند خدمات و کیفیت ناوگان خودرو تعیین می شود. قبل از تصمیم گیری ، به مزایای قابل توجه محموعه اجاره ماشین نوین رنتال  نگاهی بیندازید که راه حل های اجاره اتومبیل را برای تمام نیازهای شما ارائه می دهد.

بیمه و قرارداد را با دقت بخوانید

هیچ وقت وسایل نقلیه  بیمه نشده را اجاره نکنید. به طور خاص ، وسایل نقلیه که بیمه آنها سرمایه گذاری نشده یا تجدید نشده است می توانند در یک تصادف احتمالی هزینه های بالایی را به شما پرداخت کنند. در مجموعه نوین رنتال تمامی خودروها دارای بیمه بدنه و شخص ثالث هستند . قراردادهای کرایه اتومبیل اسناد رسمی است که نباید مورد غفلت قرار گیرد و باید به طور کامل خوانده شود. این قرارداد شامل انتظارات شرکت و موارد مربوط به تحویل خودرو است.  با دقت بخوانید که چه موقع خودرو را تحویل بگیریدو عودت دهید .

 وسیله نقلیه ای را که اجاره می دهید با جزئیات بررسی کنید

داخل وسیله نقلیه شوید و به سرعت صندلی ها ، لوازم جانبی و آینه ها را مرور کنید. وسیله نقلیه را شروع کنید تا بررسی کنید که آیا چراغ عیب در صفحه روشن شده است یا خیر. پس از شروع خودرو ، سطح سوخت را بررسی کنید و توجه داشته باشید ، هنگام تحویل ، وسیله نقلیه را در همان سطح بگذارید. .تمامی خودروها قبل از تحویل به مشتری بررسی میشوند و به شما برگه کارشناسی داده  میشود از این بابت مجموعه نوین رنتال کاملا سخت گیرانه پیگیری می کند و بعد از آن ماشین را تحویل مشتریان عزیز خود می دهد .

اگر به این  موراد توجه داشته باشید ، در هنگام مسافرت با وسیله نقلیه ای که اجاره می کنید یا هنگام تحویل مشکلی نخواهید داشت. امیدواریم مفید واقع شود

 

 

نوشته‌های پیشین
اجاره خودرو در شرایط کرونا
نوشته‌ی بعدی
در اجاره خودرو در نوین رنتال چه باید جستجو کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست
تماس با ما