اجاره خودرو بدون راننده

یکی از سرویس های اجاره خودرو نوین رنتال کرایه ماشین بدون راننده است که شرایط جدای از اجاره خودرو با راننده دارد.

اجاره خودرو بدون راننده در کشورهای مختلف آسیا و اروپا و در ایران عزیزمان پرطرفدار ترین نوع اجاره خودرو است .در شرکت نوین رنتال یکی از شرایطی که برای اجاره خودرو بدون راننده است سن درخواست کننده میباشد عزیزانی که از سن 18 سالگی آن ها گذشته باشد و دارای گواهینامه رانندگی باشند تا سن 70 سالگی قادر هستند که درخواست اجاره ماشین بدون راننده کنند.

یکی از نکاتی که برای اجاره خودرو میباشد بیمه خودرو است که تمامی سرنشین آن بیمه شوند پس برای بهتر شدن خدمات شما میتوانین لیست اامی کسانی که از خودرو میخواهند استفاده کنند به شرکت ارایه داده تا شرکت برای آنها بیمه صادر کند.
که در این صورت تمامی خسارت را بیمه پرداخت میکند که بعضی از خودروهای ما حتی دارای بیمه با کارت طلایی میباشند که شرایط خاص خودش را دارد.

شرایط خودروهای بدون راننده

یکی از شرایطی که اجاره خودرو بدون راننده دارد این است که شما روزانه با خودروی مورد نظر 300 کیلومتر میتوانین رانندگی کنین اما به این منظور نیست که شما خق ندارین بیشتر به رانندگی بپردازین اگر بیش از حد مجاز رانندگی کنین شما موظف به پرداخت هزینه بابت کیلومتر اضافه خواهید شد که برای هر خودرو این قیمت متفاوت است شما میتوانین از کارشناسان ما استعلام هر خودرو را بگیرید.
یکی دیگر از شرایط اجاره خودرو بدون راننده این است که شما باید یک ضمانت بابت عودت خودرو در موقع عقد قرار داد به شرکت تحویل دهید این ضمانت میتواند خودروی شما باشد سند ملکی یا چک و حتی سفته باشد اما برای کسانی که خارج از کشور اقامت دارند رویت پاسپورت کفاف کار را میدهد و البته شما میتوانین با پرداخت ودیعه هم بابت ضمانت این کار را انجام دهید که هر یک از آنها در اتمام قرار داد و تحویل خوردو به شما عودت خواهد شد البته مبلغی به اندازه پانصد هزارتومان نزد شرکت می ماند که بعد از پانزده روز که استعلام خلافی اجاره خودرو گرفته شد و مشکلی نبود آن هم به شما عودت داده خواهد شد.

اجاره ماشین بدون راننده
اجاره خودرو بدون راننده

برندهای موجود اجاره خودرو بدون راننده

ناوگان اجاره خودرو نوین رنتال با بیش از صد دستگاه خودرو با سابقه بالای ده سال در خدمت شما عزیران میباشد. مدل های موجود خودرو از خودرو های ایرانی پژو , پراید , سمند و دیگر خودرو های مونتاژ ایران گرفته تا خودرو های خارجی و تشریفاتی لوکس از برندهایی امثال : کیا , هیوندای , بنز , ولوو , تویوتا , مازراتی , ب ام و , رنو برندهایی هستند که اکثر مدل های موجود در ایران را دارا میباشد از خودروهای دونفره و کروک تا سدان و شاسی بلندهای هفت نفره و خودروهایی برای آفرود.
برای اجاره خودرو و استعلام قیمت شما میتوانین به صفحه لیست قیمت اجاره خودرو مراجعه نمایید اگر خودروی مورد نظر را یافت نکردین با کارشناسان ما در تمام ساعات روز و شب میتوانین تماس حاصل نمایید و خودروی مورد نظر را برای موجودی و قیمتی استعلام بگیرید.

فهرست
تماس با ما