اجاره خودرو با آسان ترین شرایط از شرکت نوین رنتال

اجاره خودرو با آسان ترین شرایط از شرکت نوین رنتال

یکی از اصلی ترین اهمیت های شرکت نوین رنتال و شرایط آسان اجاره ماشین از این شرکت رزرو و کنسلی رایگان این شرکت می باشد .اکثر شرکت های اجاره خودرو برای رزرو و کنسلی درصد یا ضرر میگیرن ولی شرکت اجاره خودرو نوین این امکان را میدهد که شما قبل از دو روز کاری بتوانین خودروی مورد نظر خود را کنسل نموده بدون پرداخت هزینه ای.

اجاره خودرو بدون چک

نوین رنتال با آسان ترین شرایط حتی اجاره خودرو بدون چک هم برای شما فراهم کرده است. شما می توانید به جای چک با تحویل سفته به راحتی خودرو خود رو رزرو و اجاره کنید. شرایط اجاره خودرو بدون به چک به این صورت است که شما سفته ای به مبلغ خودرو به کارشناسان شرکت نوین رنتال تحویل میدهید بابت ضمانت خودرو که در زمان عودت خودرو به شما تمام و کمال پس داده خواهد شد.

اجاره خودرو در تهران

اگر اهل تهران هستید یا قصد سفر به تهران را را دارید، بنا به دلایل مختلف ممکن است نیاز به اجاره خودرو داشته باشید! نوین رنتال برای اجاره خودرو در تهران  بدون راننده در کنار شما خواهد بود، تا تجربه ای فوق العاده از رانندگی در تهران را داشته باشید.

نوین رنتال علاوه بر خدمات ویژه برای اجاره خودرو بدون راننده در تهران، سرویس های کامل و برتری نظیر ترانسفر فرودگاهی و … را در زمان اجاره ماشین برای شما فراهم می کند. در فرودگاه، یا هر نقطه دلخواه دیگری در تهران، نوین رنتال ماشین را تحویل شما خواهد داد و می توانید به راحتی در تهران و یا هر شهر دیگری خودرو را عودت دهید.

اجاره ماشین بدون سند

خیلی از افراد که درخواست اجاره خودرو دارند قادر به تهیه سند برای اجاره کردن نیستند نوین رنتال با بیش از 10 سال سابقه کاری امروزه شرایطی فراهم نموده است که شما میتوانید بدون نیاز به سند خودروی مورد نظر خود را اجاره کنید و در تمامی اقصی نقاط کشور با خیال آسوده سفر نمایید.

اجاره خودرو بدون ودیعه

.شما با کمترین هزینه برای ودیعه می توانیم خودروی مورد نظر خود را اجاره ماشین کنید بر عکس شرکت های دیگر که رو این موضوع خیلی تاکید دارند و قیمت های بالایی رو در ودیعه گرفتن برای یک خودرو اعلام می کنند شرکت اجاره خودرو نوین رنتال با پایین ترین هزینه این شرایط را برای رنت ماشین برای مشتریان گرامی مهیا نموده است. یکی از شرایط دیگری که نوین رنتال برای اجاره کننده ها در نظر گرفته است این است که شما اگر چک صیاد داشته باشین نیاز ودیعه برای دریافت خودرو نمیباشد.

چند نکته مهم در اجاره خودرو

مالکیت خودروها و قیمت مناسب : تمامی خودرو های اجاره خودرو نوین رنتال ، تحت مالکیت رسمی این شرکت بوده که این به معنی عدم وجود واسطه در زمان اجاره خودرو و همچنین ارائه ارزان ترین قیمت اجاره ماشین است.
نوین رنتال شرکتی با مجوز رسمی: شرکت اجاره خودرو نوین جزو معدود شرکتهایی است که در این حوزه به صورت رسمی ثبت شده اند.
تحویل خودروی مورد نظر : شما میتوانید خودروی مورد نظر خود را از شرکت یا در محل مورد نظر خود تحویل بگیرین این موضوع نسبت به درخواست شما قابل تغییر میباشد.
حداقل زمان برای اجاره خودرو : با توجه به اینکه تمام خودرو های ارائه شده در زمان اجاره ماشین، جزئی از ناوگان این شرکت می باشند، خبری از وجود واسطه نمی باشد و می توانید تمام خودروها نوین رنتال را بدون محدودیت زمانی، از یک تا هر چند روز اجاره کنید. همچنین در صورت تمایل، این امکان وجود دارد که تنها با یک تماس تلفنی یا درخواست آنلاین مدت اجاره خودرو را تمدید کنید. البته تعداد روزهای درخواستی شما هرچه بیشتر باشد از تخفیف های ویژه شرکت نوین بهره مند می شوید و از مزایای رایگانی می توانید استفاده کنید.

اجاره خودرو در سراسر ایران

شما در هر نقطه از کشور عزیزمان می توانید خودروی مورد نظر خود را اجاره کنید و در کمترین زمان خودرو را تحویل بگیرید مهم نیست از کجا هستید فقط کافیست با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید به صورت شبانه روز آماده میزبانی صدای گرم شما می باشیم .

 

نوشته‌های پیشین
متنوع ترین خدمات اجاره خودرو نوین رنتال
نوشته‌ی بعدی
اجاره ماشین برای سفر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست
تماس با ما