اجاره خودرو در شرایط کرونا

بدون دیدگاه

اجاره خودرو در شرایط کرونا

ما در مجموعه نوین رنتال آگاه هستیم که شیوع COVID-19 (کروناویروس) در حال حاضر جامعه جهانی را تحت تأثیر قرار داده است. هر روز اثرات این وضعیت را در زندگی خصوصی و حرفه ای خود احساس می کنیم ، در حالی که مقامات ملی اقدامات فوق العاده ای برای مهار همه گیر بیماری COVID-19 انجام می دهند. ما می دانیم که این وضعیت باعث عدم اطمینان در بین مشتریان می شود. بنابراین ، ما می خواهیم شما بدانید که: سلامتی و امنیت شغلی شما و کارکنان ما اولویت برتر ماست!

ما دائماً اوضاع را تحت نظر داریم ، این شامل اقداماتی است که ما برای جلوگیری از شیوع احتمالی ویروس (COVID-19) انجام می دهیم ، به طوری که همیشه می توانیم بهترین حمایت ممکن را برای مشتریان و کارمندان خود ارائه دهیم.

برخی از اقداماتی که ما برای اطمینان از بالاترین استانداردها انجام می دهیم عبارتند از: ما به طور جدی خودرو های موجود در مجموعه اجاره ماشین در تهران نوین رنتال را تمیز می کنیم تا انتقال ویروس به حداقل برسد.

ما اطمینان حاصل می کنیم که کارمندان ما از توصیه های سازمان بهداشت جهانی پیروی می کنند ، مانند شستن دست ها به طور منظم.

تمام وسایل نقلیه موجود در ناوگان نوبن رنتال را ما در یک فرایند چند مرحله ای به صورت حرفه ای تمیز می کنیم تا خطر احتمالی انتقال را به حداقل برساند.

با انعطاف پذیری حداکثر رزرو کنید

با اجاره ماشین نوین رنتال، می توانید با گزینه بدون دردسر و انعطاف پذیر برای پرداخت هزینه ، انعطاف پذیر باشید. با انتخاب خودرو  ، اکنون می توانید بدون نگرانی رزرو کنید و در صورت نیاز می توانید در هر زمان و بدون هیچ گونه هزینه ای رزرو خود را اصلاح کنید. با توجه به شرایط استثنایی ناشی از گسترش coronavirus ، ما گزینه های رزرو مجدد و  لغو خود را گسترش داده ایم تا انعطاف پذیری بیشتری در انطباق برنامه های سفر خود داشته باشید. اکنون می توانید رزرو پیش پرداخت خود را بدون هیچ گونه هزینه اضافی دوباره انجام دهید !

آیا به کمک دیگری نیاز دارید؟ ما هر زمان که بخواهید در اختیار شما هستیم  . تیم رزرواسیون ما خوشحال خواهد شد که 24 ساعت شبانه روز به شما کمک کند ، در حالی که تیم خدمات مشتری ما همه روزه  در دسترس است.

مجوعه اجاره خودرو نوین رنتال بطور کلی در حال کار است. ممکن است محدودیت های خاصی از طرف دولت در مناطقی که بسیار تحت تأثیر کرونا ویروس هستند ، وجود داشته باشد. این و اطلاعات بیشتر را می توان مستقیماً در وب سایت اجاره خودرو در تهران و با استفاده ازتماس با تیم رزرو ما بدست آورید .

اگر یک وسیله نقلیه با یک مورد مشکوک یا تأیید شده از کروناویروس برگردانده شود ، ما بلافاصله وسیله نقلیه را از سرویس خارج خواهیم کرد. قبل از استفاده مجدد ، وسیله نقلیه با استفاده از مواد ضد عفونی کننده در یک فرایند چند مرحله تمیز می شود.

نوشته‌ی بعدی
نکته ای که باید در هنگام کرایه ماشین در نظر بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست
تماس با ما