راهنمای اجاره خودرو با کودک

راهنمای اجاره خودرو با کودک هنگامی که کودکی در خودرو وجود دارد برای حفظ ایمنی کودک باید تمام حواس خود را بر رانندگی خود بگذارید زیرا مسئولیت شما زمانی که کودک در خودرو است چندین برابر می شود . از طرفی رعایت قوانین برای صندلی کودک در ماشین برای سفر و برای خانواده هایی که فرزند کوچک دارند ضرروری است . والدین معمولاً با مسئله مهم که شیوه درست نشستن کودک در خودرو است روبرو می شوند . متاسفانه عدم آشناییی با این قوانین صدماتی به همراه دارد و بزرگترین آن از بین رفتن جان کودک است. نوزادان و کودکان معمولا به تحرک زیاد و توجه والدین به خودشان عادت دارند.

بچه ها هنگامی که در صندلی کودک قرار می گیرند، علاوه بر محدود شدن؛ قادر به دیدن پدر و مادر نیستند همین باعث کلافه شدن آن ها می شود . به همین دلیل علاوه بر اینکه نکات لازم باید رعایت شود  برای افزایش ایمنی کودکان در ماشین، سرگرم کردن کودکان در طول سفر با ماشین، از اهمیت چندان بالا برخوردار است .

در این مقاله مجموعه اجاره ماشین  نوین رنتال سعی داریم استراتژی هایی برای آرام کردن کودکان در ماشین بپردازیم . با ما همراه باشید.

صندلی ای که برای کودک در ماشین قرار می دهید باید بطور صحیح تنظیم شده باشد ، به قرارگیری بندهای آن دقت کنید بندها باید کاملا صاف باشند و دارای پیچ خوردگی نباشد. فاصله مناسب و درست  برای قرارگیری بند صندلی و کودک نباید بیش تر  از یک انگشت باشد. مناسب ترین مکان برای نصب صندلی خودرو برای  کودک در وسط صندلی های ردیف پشتی خوردرو است . اگر صندلی کودک ندارید میتوانید از بخش وسایل جانبی مجموعه نوین رنتال انتخاب و از کارشناسان ما هنگام دریافت خودرو بگیرید .

پیشنهاد می کنیم فرصت خواندن مهم ترین نکات برای مراقبت از کودکان هنگام رانندگی را از دست ندهید. در چند دقیقه ، مهم ترین نکات ایمنی را با هم مرور و بررسی میکنیم . اجاره خودرو در تهران  مجموعه ای به شما ارائه دادیم که شامل راه هایی است که شما را کمک خواهد کرد تا سفری راحت را با کودک خود، تجربه کنید و از آن لذت ببرید .

نباید صندلی کودک را در ردیف جلو ماشین قرار دهید. این بخش از خودرو به سیستم کیسه هوا مجهز می باشد و در صورت باز شدن کیسه هوا امکان دارد کودک به طور جدی آسیب ببیند یا اینکه جانش را از دست بدهد. بنابراین صندلی جلو مکان مناسب و امنی برای کودک نیست و تنها مکان امن صندلی عقب است . با توجه به قوانین راهنمایی و رانندگی برای حضور کودک در خورو این است که کودک کمتر از ۱۲ سال اجازه ندارد در ردیف جلو خودرو قرار بگیرد ، در صورتی که مجبور هستید صندلی کودک را در ردیف جلو خودرو قرار دهید این نکته ضروری است که صندلی را  رو به عقب خودرو بکشید .

همیشه والدین با این موضوع سردر گم هستند که چگونه می توان کودکی را که در زمان نشستن بر روی خودرو بی قراری می کند را آرام کرد؟ خیلی از کودکان به محض اینکه بر روی صندلی خودرو قرار می گیرند خوابشان می برد در مقابل برخی از کودکان بلافاصله بعد از نشستن بر صندلی ایمنی کودک کلافه میشوند و آرام کردنشان کار سختی است مخصوصا زمانی که در خودرو تنها هستید . برای حل این مشکل والدین کودک بهتر است راهکاری برای آرام کردن کودک در این شرایط داشته باشید تا زمانی که در حال رانندگی هستید و کودک شروع به گریه کردن می‌کند، تصمیم خوب و متناسب بگیرید.

استفاده از آینه این استراتژی زمانی به کار می آید که کودک بتواند از آینه شما را ببیند و شما هم عکس العمل های کودک را مشاهده کنید. ممکن است هنگامی که کودکتان روی صندلی است  فکر کند که شما آنجا نیستید و فقط دیدن صورت شما می‌تواند به او کمک کند تا احساس آرامش بگیرد.

بعضا افرادی هستند که این دغدغه را دارند در اجاره ماشین در تهران  بدون راننده ، چگونه صندلی ماشین برای کودک خود تهیه کنند.هنگام  اجاره ماشین، علاوه بر ارائه  مزیت و امکانات جدید و مختلف ، خدمات صندلی ماشین کودک را نیز به شما عزیزان ارائه می دهیم . برای برخورداری از این امکان، تنها کافی است که در زمان اجاره ماشین از درخواست گرفتن صندلی کودک را با ما در میان بگذارید.

نوشته‌های پیشین
اجاره ماشین برای سفر
نوشته‌ی بعدی
اجاره ماشین عروس مقرون به صرفه نوین رنتال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست
تماس با ما