شرایط اجاره ماشین همراه با بیمه

شرایط اجاره ماشین همراه با بیمه

در مجموعه اجاره خودرو  نوین رنتال برای متقاضیان شرایط  بسیار راحتی را ذر زمینه های مختلف اجاره خودرو در نظر گرفته است . متقاضیان اجاره ماشین شاید به این فکر فرو روند که هنگام بروز تصادف یا مشکلاتی مشابه چه باید بکنند ؟ پرداخت هزینه خسارت خودرو بر عهده چه کسی است ؟ خودروهای اجاره ای تحت پوشش بیمه قرار دارند یا خیر ؟ برای رسیدن به پاسخ تک تک این سوال ها و یا سوال های مشابه با ما در این مقاله همراه باشید .

عقد قرار داد اجاره خودرو همراه بیمه

شما هنگام اجاره خودرو از مجموعه نوین رنتال در سراسر ایران چه بصورت آنلاین و یا حضوری از طرف ما تحت پوشش بیمه معتبر قرار می گیرید  . هنگام عقد قرارداد برگه بیمه را از کارشناسان ما بصورت آنی دریافت خواهید کرد.

انواع بیمه گوناگون برای اجاره ماشین

  1. بیمه معمولی

  2. بیمه کامل vip

  • بیمه های معمولی اجاره خودرو شامل : بیمه شخص ثالث و بیمه بدنه است که پس از امضا عقد قرارداد از سمت کارشناسان مجموعه ما با شما اراِئه داده می شود .

  • بیمه کامل vip  اجاره خودرو شامل : این بیمه کامل ترین بیمه موجود در حوزه اجاره ماشین  است. برای دریافت بیمه  vip ، لازم است مشتریان به همراه هزینه اجاره خودرو که روزانه محاسبه می شود، مبلغی را پرداخت کنند تا مشمول بیمه  vip شوند. بیمه کامل هم چنین محدودیت کیلومتر ندارند و در صورت پیمودن کیلومتر اضافی از شما هزینه ای دریافت نمی شود.

 

هنگام تصادف با اجاره خودرو چه عکس العملی نشان دهیم ؟

 اول از همه با مجموعه نوین رنتال  تماس بگیرید و  کارشناسان ما با توجه به شرایط، شما را به صورت کامل راهنمایی می کنند این موضوع را در نظر داشته باشید که مشتری هنگام تصادف باید حتما کروکی را بگیرد تا بتوانیم  از بیمه خودرو  استفاده کنید .

 

نوشته‌های پیشین
سفرهای طولانی با اجاره ماشین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست
تماس با ما