چقدر با چراغ بنزین روشن میتوان راه رفت

چراغ بنزین روشن و مشکلات آن ! سلام میکنم خدمت همه شما دوستداران خودرو و صنعت خودرو سازی. امروز در سایت اجاره خودرو لوکس در تهران در خدمت شما عزیزان و خوبان هستیم با موضوع دیگری در زمینه خودرو و اطلاعات خودرویی . امیدوارم که از این مطلب نیز بتوانید استفاده کنید و اگر در این زمینه اطلاعاتی دارید میتوانید به مقاله ما نیز اضافه کنید باشد که اطلاعات ما و سایر مخاطبان اجاره ماشین تشریفاتی افزون گردد. با ما در ادامه این مقاله همراه باشید.

این موضوع کابوس خسلی از افراد است که ای وای چراغ بنزین خودرو روشن شده است و الان است که در وسط خیابان جا بمانیم ! و خیلی از تازه وارد ها معمولا این کابوس را حداقل یک یا دو بار حس میکنند. حتما تا بحال با خودتان فکر کرده اید که خودرویی که چراغ بنزین آن روشن میشود تا چقدر میتواند حرکت کند تا بتوان به یک پمپ بنزین رسید. خب امروز ما در خدمت تان هستیم تا این موضوع را با هم بررسی کنیم.

چقدر با چراغ بنزین روشن میتوان راه رفت

یک راننده همیشه این آرزو را در سر دارد که هیچ گاه مخصوصا در سفر با این آلارم مواجه نشود که خدا چراغ بنزین روشن شد و کجاست این تابلوی پمپ بنزین! همانطور که میدانید پشت آمپر خودرو چراغ های زیادی هست و هر کدام از این چراغ ها و نمودار ها و اعداد بیانگر موضوعی هستند و کمی نگران کننده هم هستند. ولی در این میان روشن شدن چراغ بنزین یکی از دلهره آور ترین چراغ هایی است که میتواند روشن شود.

بررسی حرکت خودرو با چراغ بنزین روشن

اکنون با بررسی مدت زمانی که میتوان با چراغ بنزین روشن راه رفت میتوان این ترس و دلهره را کاهش داد. این میزان توسط اندازه گیری های بین المللی در برخی از خودرو ها مشخص شده است. به این صورت که میزان بنزینی که در باک های خودرو های خارجی قرار دارد و چراغ بنزین روشن میشود حدودا 2.6 گالن است که اگر بخواهیم آن را به لیتر تبدیل کنیم با ضرب این مقدار در عدد 3.78 به عدد 9.8 لیتر میرسیم .

البته این مقدار برای ماشین های خارجی در نظر گرفته میشود که میزان آن به خیلی از موارد بستگی دارد از جمله میزان ترافیک در خیابان ها , نوع جاده و خیابان و … حال چند خودرو را با هم بررسی خواهیم کرد. با اجاره خودرو تهران همراه باشید.

خودرو پراید گزینه اول بررسی ما خواهد بود. خودروی پراید با در نظر گرفتن شرایط ترافیک شهری به طور معمول حدود 6.5 میسوزاند که با این احتساب میتواند تا حدود 130 کیلومتر را با چراغ روشن خودرو طی نماید.

خودرو پژو 206 که در حدود 16 سال است که تولید میشود با داشتن مصرفی در حدود 8.9 لیتر با توجه به ترافیک شهری میتواند با چراغ روشن بنزین تا حدود 109 کیلومتر را طی کند.

رنو کولئوس خودرویی جدید با داشتن مصرفی در حدود 11.8 لیتر در مصارف شهری میتواند با روشن شدن چراغ بنزین خود در حدود 80 تا 85 کیلومتررا طی کند.

از دیگر خودرو ها میتوانید خودروی سوزوکی ویتارا از شاسی بلند های خوش آوازه هست که میتواند تا حدود 80 کیلومتر را پس از روشن شدن چراغ بنزین خود طی نماید.

خب امیدوارم که از این مطلب اجاره خودرو در تهران استفاده کرده باشید. شما میتواند با تعیین خودروی خود و خودرو های بالا حدود حرکت خودرو را با روشن شدن چراغ بنزین پیدا کنید. با مقالات دیگر سایت اجاره خودرو همراه باشید.