چرا از موسسه اجاره خودرو و اجاره ماشین نوین اجاره کنیم ؟

موسسه اجاره خودرو و کرایه اتومبیل نوین با ناوگانی متنوع و مشتمل بر انواع:

خودروهای آلمانی شامل ( بنز S500 – بنز CLS – بنز CLK – بنز SLK – بنز C200 و بی ام دبلیو X6 – بی ام دبلیو X4 – بی ام دبلیو X3 – بی ام دبلیو X1 – بی ام دبلیو ۵۲۸ – بی ام دبلیو ۳۲۸ – بی ام دبلیو Z4 – بی ام دبلیو ۶۳۰ – بی ام دبلیو ۳۳۰ – پورشه پانامرا – پورشه کاین – پورشه باکستر )

و خودرو های کره ای شامل ( هیوندای سانتافه IX45 –  هیوندای توسان IX35 – هیوندای وراکروز IX55 – هیوندای گرنجور – هیوندای سوناتا وای اف – هیوندای سوناتا ال اف – هیوندای ولوستر – هیوندای جنسیس چهار درب – هیوندای جنسیس کوپه – کیا اپتیما – کیا اسپورتیج – کیا سراتو کوپه – کیا سراتو چهار درب – کیا سورنتو )

و خودرو های ژاپنی شامل ( تویوتا لندکروز – تویوتا پرادو چهاردرب – تویوتا پرادو دو درب – تویوتا اف جی کروزر – تویوتا GT86 -تویوتا کرولا -تویوتا کمری – لکسوس IS300 کروک – لکسوس NX  – لکسوس RX350 ) می باشد.

این مجموعه کامل خودروها به مشتریان و متقاضیان اجاره خودرو و ماشین عروس و موسسات توریستی و تشریفات این امکان را میدهد انتخابی آزادانه داشته باشند و در صورت لزوم اقدام به جابجایی خودرو نمایند.

خدمات اجاره خودرو و کرایه اتومبیل نوین

این مجموعه با دارا بودن بیشترین انواع خودرو در زمینه اجاره خودرو و اجاره ماشین های لوکس آماده خدمت رسانی به شما هموطنان گرامی در جهت تامین کرایه اتومبیل جهت مراسم عروسی (کرایه ماشین عروس) ترانسفر فرودگاهی و سفر و تشریفات می باشد.

در صورتی که شما نیز نیاز به کرایه اتومبیل و کرایه ماشین (Rental Car) در تهران دارید و با قصد سفر با ماشین کرایه ای را دارید و یا میهمانی مهم دارید و یا قصد دارید تا برای ایشان از خدمات رنت ماشین و کرایه اتومبیل بدون راننده اجاره خودرو نوین استفاده کنید و یا خواستار تجربه رانندگی با یک خودروی لوکس هستید و یا میخواهید با دوست یا نامزدتان بیرون بروید و نیاز به خودرویی مناسب دارید و یا آنکه خودروی شما خراب شده و یا تصادف کرده اید و هم اکنون بدون وسیله نقلیه مانده اید میتوانید با کارشناسان اجاره خودرو نوین تماس حاصل فرمایید و از شرایط کرایه ماشین و رنت اتومبیل بدون راننده مطلع گردیده ( 09123436545 – 09121341003 ) و خودروی دلخواه خود را اجاره نمایید.

بدینسان موسسه اجاره خودرو و کرایه اتومبیل نوین افتخار دارد تا لوکس ترین و به روزترین خودروهای موجود در ایران را جهت اجاره خودرو با راننده و اجاره خودرو بدون راننده به شما عرضه کند.

این موسسه جهت رفاه حال شما متقاضیان محترم، خودرو مورد نظر شما را تحت قراردادی کامل با رعایت تمامی موازین قانونی و عرفی، در محل کار، منزل و یا هتلی که در آن اقامت دارید تحویل خواهند داد.

در صورت درخواست متقاضی، اجاره خودرو و کرایه اتومبیل ترانسفر فرودگاه امام خمینی و ترانسفر فرودگاه مهرآباد نیز انجام میگردد. همچنین برای متقضیان اجاره خودرو که نیاز به اجاره خودرو  در مدت بالای هفت روز در خارج از تهران و حومه ی آن را دارند، امکان پذیر میباشد و کارمندان اجاره خودرو نوین، در اسرع وقت خودرو  مورد نظرتان را در شهر شما تحویل خواهند داد.