پر ترافیک ترین شهر ها

سلام خدمت شما بازدیدکنندگان سایت اجاره خودرو لوکس در تهران نوین رنت . ترافیک همیشه موضوعی است که همه مردم را درگیر خود کرده است. مخصوصا در شهر های بزرگ و پیشرفته واقعا خسته کننده و سرگیجه آور است. ترافیک های شدید در طول روز , گاها فصل های گرم , دود اگزوز ماشین ها و هوای نامطبوع , همه و همه دست بهدست هم می دهند که معمولا یک روز عالی و حتی خوب را به طرز شگفت آوری تبدیل به یکی از بدترین ساعت های عمر آدمی کنند! خب فقط ایران این معضل بزرگ ترافیم را ندارد! بلکه شهر های دیگری نیز در سراسر جهان هستند که با این مشکل دست و پنجه نرم میکنند. در این مقاله میخواهیم تعدادی از این شهر ها و وضیعیت آن ها را برای شما بگوییم. پس به سایت مناسبی سر زده اید! با اجاره خودرو خارجی همراه باشید تا پایان این مقاله.

با استفاده از RegTransfers توانستیم داده هایی که جمع آوری شده بود را منظم کرده و یک لیست بلند بالا از شهرهای شلوغ و پر سر و صدا و پر ترافیک را فراهم کنیم. و جالب است بدانید که این لیستی که تهیه شد اصلا برای آمریکا جالب نخواهد بود. پس از اینکه در ساعت های ختلف شهر های گوناگون که به 1064 شهر میرسید را بررسی کردیم اولین شهری که آمار وحشتناک بالایی داشت , لس آنجلس بود. که به در حالت عادی آن دارای بدترین و شلوغ ترین ترافیک شهری بود. که خدا نکند کسی کاری ضروری در این شهر پر هرج و مرج داشته باشد و دیر به آن سمت حرکت کند. به طور کلی میتوان گفت در آن حالت نرفتن سر قرار خیلی بهتر از دیر رفتن است! با اجاره خودرو تشریفاتی همراه باشید.

پر ترافیک ترین شهرهای جهان

به طور کلی میتوانیم بگوییم که هر راننده در این شهر به طور متوسط در طول سال حدودا 104.1 ساعت در ترافیک شهری معطل خواهد شد. که خودش کلی زمان مفید برای افراد میتواند باشد. اما شهر بعدی که میتوان از آن به عنوان پر ترافیک ترین شهر جهان نام برد مسکو میباشد. در ترافیک های این شهر یک راننده با کاهش چشمگیری از ترافیک های لس آنجلس , در طول سال به طور میانگین حدودا 91.4 ساعت در ترافیک ها پشت فرمان خود معطل میشود.

10 شهر پرترافیک جهان

بعد از این دو شهر بزرگ و پر جمعیت که ترافیک های زیاد را در آن شاهد هستیم میرسیم به شهر های به نسبت کوچکتر. نیویورک با داشتن جمعیتی کمتر از لس آنجلس و مسکو , به صورت میانگین در سال حدود 89.4 ساعت از وقت افراد را در این ترافیک های شهری از آن ها میگیرد. شهر بعدی که میتوان نام برد سان فرانسیسکو میباشد که دارای اتلاف وقت در حدود 82.6 ساعت در طول ساعت به صورت میانگین برای افراد است. و به ترتیب لقب پر ترافیک ترین شهر های جهان را میتوان به سائوپائولو با داشتن 77.2 ساعت اتلاف وقت و بعدی لندن با اتلاف وقتی در حدود 73.4 به صورت میانگین , و شهر بزرگ و پر ترافیک بهدی آتلانتا با 70.8 ساعت اتلاف زمان برای افراد در ترافیک های شهری و بعد از آن پارسی را میتوان نام برد با میانگین 65.3 ساعت تلف کردن زمان در طول یک سال و رتبه دهم هم میرسد به میامی با داشتن 64.8 ساعت اتلاف زمان برا افراد ساکن در این شهر ها نام برد. ادامه مطلب در اجاره خودرو تهران.

این آمار مربوط به آمارهای سال 2016 میباشد و مشخص نیست در آینده چه اتفاقی می افتد و یا افرادی که سازماندهی شهر ها را برعهده دارند به چه صورت میتوانند جلوی این ترافیک ها را بگیرند ویا آن ها را کاهش بدهند. البته همه این آمار و ارقام به صورت متوسط و میانگین بیان شده اند و به طور دقیق هیچ گاه نمیتوانیم بگوییم هر یک از افراد چند ساعت از وقت با ارزش خود را پشت این ترافیک های وحشتناک سپری خواهند کرد و چقدر در آن ساعات میتوانند برای زندگی خود کاری مفید انجام بدهند و یا آرامشی داشته باشند. واقعا در برخی موارد افراد با دیدن این همه ترافیک و هوای آلوده و ازدحام جمعیت, آرزوی زندگی در یک دهکده کوچک بدون خودرو با هوای تمیز را خواهد داشت. در مورد تهران متاسفانه آمار دقیقی در دست نبود و نمیتوان نظری در مورد اتلاف وقت در این شهر ها داد. امید است که این ساعات به حداقل ممکن برسند و یا حداقل کنترل شوند.