نکات مهم برای خودرو صفر

نکات مهم برای خودرو صفر که باید در نظر بگیرید چیست ؟! سلام میکنیم خدمت همه شما عزیزان که این مطلب را در سایت اجاره خودرو لوکس در تهران مطالعه میکنید. امیدواریم که بتوانید در این مقاله هر آنچه در مورد بررسی یک خودرو صفر نیاز است را با هم بررسی کنیم. پس با ادامه این مقاله همراه ما باشید.

از قدیم یادم می آید که پدر بزرگم میگفت حتی اگر در کوچه و خیابان چیزی را یافتی خوب بررسی کن! اگر پولی را پیدا کردی پول را بشمار ! خب قدیمی ها هم بد نمیگفتن! همیشه هر کلامشان یک تجربه بود! در هر معامله ای باید جنسی را که در حال خرید آن هستید را بررسی نمایید قبل از اینکه آن را تحویل بگیرید تا کاملا مطمئن شوید چیزی که تحویل میگیرید همان چیزی است که سفارش داده بودید. با تمام این اوصاف اکثر مواقع به این دلیل که برای دریافت آن شی عجله و یا اشتیاق داریم آن را بدون بررسی دقیق تحویل میگیریم! حال باهم مواردی را در سایت اجاره خودرو در تهران مرور میکنیم که نیاز است دقت نمایید.

نکات مهم برای خودرو صفر

شماره یک ! قبل از هر چیزی زمان مناسبی را برای تحویل خودروی خود انتخاب نمایید که در آن زمان هیچ عجله ای برای تحویل سریع تر نداشته باشید! چرا که نیاز است با صرف وقت و حوصله خودرو ی خود را بررسی نمایید. و این یک خرید خودرو است نه تنها اجاره خودرو برای مدتی…

شماره دو ! مورد بعدی که باید به آن دقت نمایید رنگ خودرو و بدنه آن است. باید رنگ خودرو را با چیزی که مد نظر تان بوده است مطابقت دهید. احتمال وجود خش و خطوط و یا فرورفتگی و ضربه در این زمان به حداقل رسیده است اما شما باز هم این مورد را بررسی کنید چرا که در صورتی که برگه تحویل خودرو را امضا کردید دیگر کار از کار میگذرد.

شماره سه ! اجزای متحرک خودرو را تست کنید. میتوانید برای اطمینان از کارکرد درست و انعطاف پذیری اجزای متحرک آن ها را باز و بسته کنید. مثلا ببینید که نگام باز و بسته کردن در ها زه ها مشکلی پیش نمی آورند یا ساییده نمیشوند. آینه ها را چک کنید. یا به صورت دستی و یا به صورت اتومات. تایر های خودرو را به خوبی و درستی چک کنید که بعدا مشکل ساز نشوند. در مورد تایر ها علاوه بر اینکه بررسی میکنید که ظاهر نویی دارند باید این موضوع را نیز بررسی کنید که مارک همه یکسان است یا خیر.

شماره چهار ! اجزای داخلی خودرو و بخش مهم. تجهیزات داخلی بسیار زیاد هستند و از آنجا که شاید وقت گیر باشند میتوانید آن هایی که مهم تر هستند را ابتدا بررسی کنید. مثلا شیشه بالا بر ها تست شوند. دقت کنید که بدون سر و صدا و به راحتی باید پایین و بالا شوند. برف باک کن ها فراموش نشود. کیلومتر و آمپر بنزین بررسی شود. کمربند ها باز و بسته شوند. ترمز دستی را خوابانده و چراغ های ترمز را چک نمایید. صندلی را جلو عقب برده و آن را به خوبی چک کنید. صندلی نقش مهمی در رانندگی دارد. سطح آن را به خوبی بررسی نمایید. و در مورد کیلومتر خودرو مطمئن شوید که بیشتر از 99 کیلومتر طی نکرده باشد. ( طبق قانون باید خودرو صفر حداکثر 99 کیلومتر طی کرده باشد.) با ادامه مطلب در اجاره خودرو نوین در تهران همراه باشید.

شماره پنج! چراغ های خودرو فراموش نشود. برای چک کردن چراغ ها خوب است که یک همراه با خود داشته باشید تا چراغ ها را به درستی بتوانید بررسی کنید.

شماره شش! موتور خودرو را بررسی نمایید. این کار نیاز به یک متخصص دارد . اما شما بعنوان خریدار میتوانید این مورد را هرچند سطحی بررسی نمایید. چیزی که باید بدانید این مورد است که نباید در جاهای مختلف موتور جای لکه روغن باشد.سطح روغن ها را در جاهای مختلف بررسی نمایید. وقتی موتور خودرو روشن است میتوانید به صدا های نامعمول گوش دهید و آن را بررسی نمایید.

شماره هفت ! زاپاس های خودرو . بررسی تجهیزات اضافی که در کنار خودرو میدهند را بررسی نمایید. به طور معمول یک عدد جک خودرو , یک لاستیک زاپاس , مثلث خطر و آچار چرخ را تحویل می دهند زمانی که آن ها را تحویل میگیرید بررسی کنید.

خب امیدواریم که از این مطلب در سایت نوین رنتال , اجاره خودرو در تهران نهایت استفاده را کرده باشید و برای شما مفید باشد. هرگونه نظر , پیشنهاد , و یا انتقادی در جهت بهبود عملکرد سایت را برای ارسال نمایید. یا حق