نوین رنتال شرکت اجاره خودرو  به سبک جهانی

نوین رنتال شرکت اجاره خودرو  به سبک جهانی

از آن جا که خرید ماشین لوکس، بسیار هزینه بر است، این روزها اجاره خودرو جایگزین بسیار مناسبی برای خرید ماشین شده است. قطعا اجاره خودروی لوکس و استفاده از ماشین راحت، کیفیت زندگی افراد را بالا می برد. همچنین به کسانی که به اقتضای فعالیت های کاری خود نیاز به مسافرت های درون و برون شهری دارند، آزادی حرکت بسیاری می دهد، زیرا نگرانی از بابت جابجایی برای تنظیم زمان رسیدن به جلسات و برنامه ریزی برای استفاده از وسایل نقلیه عمومی و … را ندارند. نیاز به توضیح ندارد که اجاره ماشین می تواند هزینه های مسافرت تفریحی را اعم از بلیط هواپیما و هزینه های جابجایی درون شهری برای بازدید از اماکن تفریحی و تاریخی و… را کاهش دهد. اجاره خودرو در شرکت اجاره خودرو نوین رنتال به صورت روزانه صورت می پذیرد و این مجموعه بر آن است که در سریعترین زمان ممکن در ساعت و مکان مورد نیاز افراد، ماشین کرایه شده را، تحویل دهد. امکان اجاره خودرو در تهران یا سایر شهرهای ایران برای موسسه نوین رنتال وجود دارد.

رزرو آنلاین برای اجاره ماشین از شرکت نوین رنتال

این روزها همه به دنبال سرعت بخشیدن در تمام فعالیت های خود هستند و بسیاری از تولیدکننده ها و تامین کننده های کالاهای مختلف به دنبال راه اندازی بخش اینترنتی کسب و کار خود هستند. اجاره ماشنین نوین رنتال با توجه به شعار مجموعه: «نوین رنتال، اجاره خودرو به سبک جهانی»، از چندین سال پیش به صورت آنلاین فعالیت داشته است و افرادی که قصد اجاره خودرو دارند، می توانند به راحتی به سایت اجاره خودرو نوین رنتال مراجعه کنند و ظرف چند دقیقه ماشین مورد نظر خود را رزرو کرده و در زمان و مکان انتخابی خود تحویل بگیرند. چنانچه افراد نیاز به مشورت در انتخاب ماشین برای امور خاصی دارند به سادگی می توانند با شماره مجموعه 02177296595 تماس بگیرند و توسط کارشناسان راهنمایی شوند.

نوین رنتال و اجاره ماشین عروس

اجاره ماشین عروس معمولا دغدغه بسیاری از عروس و دامادها، پس از تعیین تاریخ مراسم عروسی است. در انتخاب ماشین عروس، علاقه مندی عروس و داماد در اولویت است اما از راهنمایی های متخصصان در این زمینه نیز باید استفاده کرد. نوین رنتال قسمت مهمی از فعالیت خود را به اجاره خودرو عروس اختصاص داده است که عروس و داماد برای انتخاب بین گزینه های مختلف دچار سردرگمی نشوند و در کمترین زمان ماشین عروس دلخواه خود را انتخاب کنند.

ممکن است یک ماشین خاص در دو موسسه کرایه خودرو به دو قیمت مختلف ارائه شود. در این مورد خاص می بایست در ابتدا به انتخاب موسسه معتبر توجه شود و پس از آن به بیمه خودرو. ممکن است ماشینِ با اجاره مبلغ کمتر، توسط موسسه بیمه نشده باشد. پس باید توجه داشت تنها عامل تعیین کننده اجاره ماشین عروس نمی تواند مبلغ کمتر خودرو اجاره ای باشد. خودروهای لوکس در موسسه کرایه ماشین نوین رنتال با نرخ مشخص، برای اجاره ماشین ارائه می شوند که به نسبت خدماتی که این موسسه برای اجاره کننده قائل است، بسیار مناسب می باشد.

خدمات تخصصی مراسم عروسی، فیلم برداری و عکاسی و دیزاین ماشین عروس

افرادی که از موسسه اجاره خودرو در تهران نوین رنتال ، ماشین عروس اجاره می کنند، به راحتی می توانند از دغدغه های خود برای مراسم عروسی کم کنند. از آن جا که موسسه نوین رنتال سال هاست که در این زمینه فعالیت دارد به خوبی از دغدغه های عروس و داماد آگاه است و درصدد بر آمده است که خدمات تخصصی در زمینه تزیین خودرو را بر عهده بگیرد. موسسه در این زمینه با حرفه ای ترین افراد و شرکت ها همکاری دارد و این امر، سبب شده است که عروس و داماد، زمان بیشتری برای دیگر فعالیت های روز عروسی داشته باشند و زمانی خودرو را تحویل می گیرند که خودرو آراسته و با دیزاین مورد نظرشان آماده شده است و زمانی برای تزیین و گل آرایی ماشین از دست نمی دهند. همچنین این موسسه افتخار دارد که لحظات بهترین شب زندگی عروس و داماد را ثبت کند و خدمات عکاسی و فیلمبرداری نیز توسط متخصصین به روز در این حوزه ارائه می شود.

اجاره خودرو در تهران

ارائه خدمات اجاره خودرو به سه مدل در شرکتنوین رنتال

به نقل از مدیر موسسه کرایه ماشین نوین رنتال :« در اسرع وقت و با کمترین محدودیت برای شما، سعی در ارائه بهترین خدمات داریم.» با در نظر گرفتن رسالت مجموعه و همچنین شرایط عروس و داماد و فراهم کردن آسایش بیشتر برای آن ها موسسه سه مدل اجاره خودرو برای افراد در نظر گرفته است:

اول- کرایه خودرو عروس بدون راننده

زمانی که عروس و داماد توافق نظر دارند که تنها نیاز به اجاره ماشین عروس دارند، از این گزینه استفاده می کنند. در این شرایط بدیهی است که یک چک یا سند به مبلغ خودروی اجاره شده و همچنین ودیعه ای -که بستگی به مبلغ خودرو دارد- به عنوان ضمانت، توسط شرکت دریافت می شود و پس از پایان مراسم عروسی، در زمان تعیین شده در قرارداد به شما برگردانده می شود.

دوم- اجاره خودرو با راننده

چنانچه عروس و داماد از رانندگی لذت می برند و حتی رانندگی کردن به آنها آرامش بیشتری می بخشد، رانندگی در شب عروسی به ایشان پیشنهاد می شود اما اگر علاقه مند به رانندگی ندارند، گزینه «اجاره خودرو با راننده» انتخاب خوبی است. در این مورد از آن جا که راننده از سمت شرکت فرستاده می شود، مسئولیت ماشین (در حدود صدمات ناشی از رانندگی) با راننده است. با انتخاب این گزینه اجاره کننده تنها مبلغ اجاره خودرو را می پردازد و نیاز به گذاشتن ودیعه و چک یا سند نزد شرکت نیست. لازم به ذکر است که مبلغ دریافتی بابت حضور راننده برای یک شب، تنها صد هزار تومان می باشد.

سوم- اجاره خودرو با همراه

این گزینه برای افرادی است که علاقه‌مند به رانندگی در شب عروسی هستند اما به هر دلیل توانایی یا تمایل به گذاشتن ودیعه ندارند، بنابراین با پرداخت هزینه ای ناچیز درخواست حضور فردی به عنوان همراه از سمت شرکت با ماشین عروس می کند. در این صورت اجاره کننده ماشین عروس، علاوه بر پرداخت مبلغ اجاره خودرو، تنها به عنوان ضمانت، چک یا سند به مبلغ خودرو در نزد شرکت به امانت می‌گذارد و نیازی به گذاشتن ودیعه نیست.

کرایه ماشین از فرودگاه امام درتهران

یکی از مشکلاتی که گردشگران و مسافران در بدو ورود به ایران با آن مواجه می شوند، آن است که به دلیل عدم وجود ماشین های مناسب برای جابه جایی در شهر، نمی توانند برنامه ریزی صحیحی برای روزهای حضور خود در ایران داشته باشند. وبسایت موسسه کرایه خودرو نوین رنتال این فضا را فراهم کرده است که افراد از هر کجای جهان به راحتی برای زمان مورد نیاز خود ماشین دلخواه خود را اجاره کنند و با آسودگی خاطر ماشین خود را در فرودگاه امام تهران تحویل بگیرند و به تمام برنامه های خود، طبق برنامه ریزی انجام شده، برسند.

همچنین اجاره خودرو تشریفاتی در ارگان‌ها و شرکت‌های بزرگ دولتی و خصوصی هنگام برگزاری اجلاس، همایش‌ها، سمینارها و فعالیت‌های بسیار دیگر، اهمیت بسزایی دارد. به همین دلیل سالانه به خصوص در کلان‌شهرهای ایران مانند تهران جلسات مهمی با حضور میهمانان داخلی و خارجی برگزار می‌شود؛ بنابراین اجاره خودرو در تهران جهت ترانسفر فرودگاهی مسافران خارجی و داخلی و یا جابجایی آن‌ها از محل اقامت به محل برگزاری اجلاس، همایش و سمینار اهمیت ویژه‍‌ای پیدا می‌کند.

خدمات پس از اجاره ماشین

موسسه اجاره خودرو، ماشین های خود را به صورت پیوسته بررسی می کند و رسیدگی به سلامت خودرو پیش از تحویل توسط موسسه کرایه خودرو تضمین می شود. اما چنانچه مسئله ای باعث نقص خودرو شود، شرکت خود را موظف می داند که برای تعمیر خودرو به سرعت اقدام کند و درمحل ماشین حاضر شود. همچنین موسسه برای جایگزینی ماشین کرایه شده اقدام می کند تا کرایه کننده زمانی به علت نقص خودرو از دست ندهد.

 

برای اطلاعات بیشتر از شرایط اجاره خودرو و لیست قیمت اجاره خودرو به صفحه آن مراجعه کنید.

نوشته‌های پیشین
اجاره خودرو در تهران و سراسر ایران با نوین رنتال
نوشته‌ی بعدی
تاثیر کرونا بر اجاره خودرو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست
تماس با ما