نمایشگاه خودرو دیترویت 2017

نمایشگاه خودرو دیترویت و انودر احوالات آن. سلام میکنم خدمت همه دوستداران خودرو و ماشینهای لوکس سایت اجاره خودرو در تهران. این بار هم مقاله ای دیگر از سری مقالات خودرو و خودروسازی و ان بار همراه ما باشید با حاشیه های یک نمایشگاه بین المللی خودرو. نمایشگاه خودرو دیترویت را میتوان به عنوان اولین نمایشگاه خودرو و رویدادی حول موضوع خودرو در سال 2017 به حساب آورد. که در این مقاله در سایت اجاره خودرو لوکس در تهران میخواهیم کمی در مورد حواشی این نمایشگاه خودرو دیدنی و جذاب برای شما بگوییم.

به طور کلی روال کار این نمایشگاه بین المللی به این صورت است که در آن تمامی شرکت های خودروسازی از ماشین هایی که قرار است در سال آتی روانه بازار کنند رونمایی میکنند تا مردم با آپشن ها و امکانات آن ها آشنا شوند.

تاریخ این نمایشگاه از 8 ام تا 22 ژانویه سال جاری بود. که در آن مهم ترین ستاره های خودرو سازی شرکت داشتند و هر کدام به نوعی خودرو های لوکس و تشریفاتی خود را به رخ همگان کشیدند. در این میان تویوتا که غول خودرو سازی جهان میباشد مدل تویوتا کمری 2018 خود را برای آشنایی علاقمندنان برند تویوتا معرفی نمود. هم چنین پس از آن از مدل جدید سدان لوکس لکسوس LS خود رونمایی نمود که با طراحی فوق العاده خیره کننده خود قطعا به رقابت با مرسدس بنز اس کلاس و همینطور بی ام دبلیو سری هفت خواهد شتافت!

از دیگر ستارگان موجود در نمایشگاه خودرو دیترویت 2017 سدان اسپرت کیا استینگر بود که طراحی و توسعه آن زیر نظر پیتر شرایر و همینطور در استودیو طراحی هیوندای کیا در آلمان صورت گرفت . همچنین این خودرو توانایی حرکتی اش تست شده است. مدیران کیا نیز عنوان کردند در سخنرانی خود که این مدل دید عموم را نسبت به کیا تغییر خواهد داد.

از محصولات خاص و شاخص دیگری که در این نمایشگاه برای بازدید و رونمایی قرار داده شده بود میتوان به شاسی بلند لوکس و کوپه آئودی Q8 نام برد. که به رقابت با بی ام دبلیو X6 خواهند رفت.

خب امیدوارم که از این مقاله لذت برده باشید.سایت اجاره خودرو در تهران همواره با مقالات جدید در حوزه خودرو در خدمت شما مسباشد.هرگونه نظر و پیشنهادی در خصوص بهتر شدن سایت دارید میتوانید با ما در میان گذاشته و در صورتی که هرگونه سوالی دارید میتوانید از طریق روش های تماس با ما , با همکاران ما در ارتباط باشید. یا حق