نسل بعد از بوگاتی شیرون

نسل بعد از بوگاتی شیرون چه خواهد بود!؟ سلام خدمت شما عزیزان که مقالات سایت اجاره خودرو لوکس در تهران رو دنبال میکنید. شما که علاقمند به دنیای خودرو و صنعت خودروسازی هستید حتما تا کنون نگاهی به خودروی شوالیه بوگاتی انداخته اید و آن را بررسی کرده اید! بوگاتی از شرکت های فرانسوی مطرح و میتوان گفت جزو برترین شرکت های خودروسازی در جهان است که با طراحی های خالقانه و مطرح خود در جهان توانسته است تا کنون خودرو های بسیار زیبا و قدرتمندی تولید کند که همگان را به خود مجذوب کند. این شرکت با عملکرد بسیار بالای خود در سال 1909 توسط یک نابغه ایتالیایی برای طراحی و تولید خودرو های سفارشی تاسیس شد.

 بوگاتی شیرون آخرین و غول ترین خودروی بوگاتی بوده است که به بازار آمد. و حال بوگاتی بعد از ساخت این خودروی افسانه ای خود به دنبال ساخت خودروی دیگری با الهام گرفتن از آتلانتیک Type 57 است. با ادامه این مقاله در اجاره خودرو همراه باشید.

  نسل بعد از بوگاتی شیرون

بوگاتی با به وجود آوردن تغییراتی در آیرودینامیک خودرو بوگاتی ویرون خود و ایجاد تغییراتی مثبت این شوالیه را طراحی و تولید کرد. اما تولید بوگاتی شیرون پایان رویاهای بوگاتی نخواهد بود و باید منتظر غول افسانه ای دیگر از این شرکت مطرح خودروسازی جهان باشیم! همچنین شاید از این موضوع بی اطلاع باشید که بوگاتی پیشتر نگاهی به تولید یک سدان موتور جلو به نام گالیبیر و بعد از آن طراحی و ساخت محصولی دیگر به نام رویال که با توجه به مدل Type 41 در دهه های 20 و 30 داشت اما به طور کاملا ناگهانی تصمیمات بوگاتی برای تولید خودرو و طراحی خودرو تغییر یافت.

تغییراتی که بوگاتی به نوع طراحی خودرو خود داد به دلیل ارائه طرحی جدید از آرتور بی نوستاس طراح پورشه مدل 939 بود که به بوگاتی داده شد. مدلی جدید برحسب طراحی خودرو افسانه ای آتلانتیک Type 57 . خودرویی که تنها از آن 4 دستگاه ساخته شد و در حالحاضر تنها 3 تا موجود و سالم هستند. تغییراتی که نوستاس به این مدل داد تغییراتی در ترکیب اصلی آتلانتیک با ویژگی های مدرن داد. و خودرویی خلق شد که توانایی به چالش کشیدن هر خودروی دیگری را دارد.

نسل بعد از بوگاتی شیرون

کاپوت خودرو به طرز جالبی کشیده است و به خاطر طراحی جالب آن مشاهده داخل خودرو از بقل امکان پذیر نیست. با تمام این اوصاف طراحی داخلی و خارجی آتلانتیک بسیار زیبا و فریبنده است و میتواند خودروی جالب و شگفت انگیزی برای نسل بعدی بوگاتی باشد. البته اگر باز هم تصمیمات بوگاتی تغییر نکند!

امیدواریم که از این مقاله در سایت اجاره خودرو تشریفاتی در تهران لذت برده باشید. هرگونه سوال پیشنهاد و یا انتقادی در زمینه خودرو دارید میتوانید با ما در میان بگذارید. خوشحالیم از اینکه مقالات مجله خودرو ی ما را دنبال میکنید.