نحوه پولیش کردن خودرو

نحوه پولیش کردن خودرو چگونه است ؟ سلام خدمت شما عزیزان و همراهان همیشگی سایت اجاره خودرو تهران .امروز نیز همانند روز های قبلی در خدمت شما هستیم با موضوع دیگری در زمینه خودرو و صنعت خودرو. در این مقاله میخواهیم در مورد نحوه پولیش زدن خودرو بگوییم که شاید برخی از شما عزیزان این موضوع را ندانید و یا شاید تا کنون به اشتباه این روش را انجام میدادید. پس پیشنهاد میکنم با ما همراه باشید.

به طور کلی پیزی که مهم است بدانید این است که پولیش زدن به دو روش صورت میگیرد , روش اول روش دستی و روش دوم ماشینی میباشد. که ما در اجاره خودرو لوکس در تهران میخواهیم در مورد روش دستی صحبت کنیم. در ابتدا ما با هم این دو روش را بررسی خواهیم کرد. یکی از اشتباهاتی که مردم اکثرا میکنند این است که فکر میکنند روش دستی یک روش قدیمی و سنتی است و از روش ماشینی باید در حال حاضر استفاده کرد. در صورتی که جالب است بدانید که هر کدام از این روش ها در زمان و جای خود مناسب خواهد بود. در اجاره خودرو این مطلب را دنبال کنید.

نحوه پولیش کردن خودرو

فرض نمایید که بخواهید لبه شکسته ای از بدنه خودرو را ترمیم کنید و یا قسمتی از فرورفتگی های خودرو را ترمیم کنید در چنین مواردی برای اینکه به نتیجه مطلوب برسید باید بدانید که دستگاه پولیشر نمیتواند کارساز باشد. البته همینطور یک کاربر حرفه ای هیچ علاقه ای به استفاده از دستگاه برای پولیش کردن خودروی خود ندارد و ترجیح میدهد این گونه مشکلات را به صورت دستی برطرف نماید تا ظرافت بهتر و بیشتری داشته باشد. اما با تمام این توضیفات استفاده از دستگاه پولیشر نیز میتواند در جاهای مخصوص به خود خوب عمل کند. با اجاره ماشین در تهران همراه باشید.

شما به چند دلیل میتوانید خودروی خود را که دچار مشکل شده است پولیش بزنید.مطلب نحوه پولیش کردن خودرو را دنبال کنید.

یک زمانی که شما خودرو را از کارخانه تحویل میگیرید و خودرو دارای رنگی با موج های یکنواخت خواهد بود که این شکل در خودرو هایی با رنگ متالیک ممکن است رخ دهد. دوم زمانی که خودروی شما هیچ آسیب رنگی ندارد و تنها بعد از مدتها قصد دارید با پولیش کردن به آن درخشندگی بیشتری دهید تا ماتی که به مرور زمان بر رنگ خودرو ایجاد شده است از بین رود. مورد دیگر هم ممکن است زمانی باشد که بدنه خودروی شما بر اثر یک تصادف جزئی کمی خراشیدگی و سائیدگی پیدا کرده است و قصد از بین بردن خطوط ایجاد شده را دارید. بدنه خودروی شما بر اثر یک تصادف معمولی قر  شده و رنگ آن از بین رفته و پس از صافکاری و نقاشی مجدد قسمت آسیب دیده, نیاز است که رنگ آن توسط پولیش براق شود.

همه این موارد توسط پولیش قابل رفع میباشند اما طرز استفاده از پولیش مهمترين بخش کار میباشد.

نحوه صحیح پولیش زدن

قبل از اینکه شروع به پولیش کاری کنید باید توجه کنید که خودرو کثیف نباشد و قبل از شروع به کار آن را به خوبی تمیز نمایید. بعد از شستشو اجازه دخید تا خودرو به آرامی خشک شود تا هیچگونه رطوبتی نداشته باشد. همچنین نباید در زمان پولیش کشیدن خودرو شما داغ هم باشد. در هنگام خرید پولیش برای خودرو هم نهایت دقت را به کار ببرید که یک پولیش زبر خریداری نکنید که همانند یک سمباده روی خودروی شما عمل کند و به خودروی شما بجای براقی ماتی ببخشد. شما برای شروع کار نیاز به دو عدد پارچه دارید. پارچه ای که آبگیر باشد.

یک پارچه را برای پولیش کشیدن و پارچه دیگر را برای تمیز کردن بعد از کار باید آماده کنید. مقداری از پولیش را روی خودرو بزنید با پارچه به آرامی و نرمی با سرعتی آهسته و پیوسته مالش دهید. حرکت را به صورت دایره ای و یا خطی انجام دهید.اما فراموش نکنید که این حرکت ثابت باشد. در صورتی که دیدید خراش ایجاد شده بسیار عمیق میباشد و پولیش نرم نمیتواند آن را ترمیم کند میتوانید از پولیش زبر تر استفاده نمایید. حال پس از اتمام کار باید بتوانید خودرو و محل پولیش کردن را تمیز کنید. دقت کنید که پس از پولیش کردن نباید خودرو زیر نور مستقیم خودرو قرار گیرد.

امیدواری که این مطلب در مورد پولیش کردن خودرو که در مجله اجاره خودرو فراهم شد برای شما مفید بوده باشد. در صورتی که نکاتی را میدانید و ما ذکر نکردیم میتوانید در قسمت نظرات نظر خود را بنویسید.