لوکس ترین خودرو های جهان

سلامی به گرمای روز های تابستانی به شما هواداران خودرو سایت اجاره خودرو در تهران . امروز هم با یک مقاله و موضوع جدید در خدمت شما خوبان هستیم. میخواهیم تعدادی از خودرو های لوکس و گران قیمت جهان را به شما معرفی کنیم. پس تا انتهای این مقاله مهیج و جذاب همراه ما باشید.

 

این خودرو که از گران قیمت ترین خودرو های سال 2016 و 2017 میباشد یک ابر برگرفته از ماشین هایی فرمول یک میباشد که با همکاری ردبول ساخته شده است. این خودرو اولین ماشینی است که توسط آدریان نوی طراح معروف به عنوان یک خودروی خیابانی طراحی شده است. این خودرو قدرت خود را از طریق پیشران تنفس طبیعی در کنار بازیافت انرژی بدست می آورد. با ادامه این مطلب در سایت اجاره خودرو تشریفاتی همراه باشید.

 

فراری LaFerrari Aperta

این مدل از لافراری حدود چند ماه از آن پیش رونمایی شد . فراری میگوید که عملکرد این خودرو نسبت به کوپه کاملا یکسان میباشد. این خودرو از پیشران تنفس طبیعی با قدرت 963 اسب بخار استفاده میکند. هم چنین اگر کسی قصد خرید این خودرو را داشته باشد میتواند انتخابی بین سقف نرم و داشتن سقف سخت فیبر کربنی داشته باشد و این خود یک مزیت به شمار میرود.

 

مرسدس AMG R50

قیمت این خودرو در بازار های آمریکا و اروپا حدودا 3 میلیون دلار تخمین زده شده است. این خودرو با داشتن تکنولوژی های فرومول یک وارد دنیای ابر اتومبیل ها شده است. اطلاعاتی که در مورد پیشران این خودرو در دست است این است که پیشران توروی 4 سیلندر در کنار 2 موتور الکتریکی در آن استفاده شده است. و قدرت موتو این اتومبیل در حدود 1300 اسب بخار میباشد.  

 

بوگاتی ویرون سوپر اسپرت

یکی از گران قیمت ترین خودرو های لوکس جهان که میتواند در خیابان های تردد کند و ویراژ بدهد و همگان را خیره کند بوگاتی ویرون سوپر اسپورت میباشد. این بوگاتی میتواند در 2.5 ثانیه سرعتش به 100 کیلومتر در ساعت ارتقا پبدا کند. قیمت حدودی بوگاتی ویرون اسپورت 2.400.000 دلار میباشد. این خودرو برای آن دسته افراد که دیگر با موتور 1000 اسب بخاری بوگاتی ویرون راضی نمیشوند بسیار مناسب است. چرا که قدرت موتور آن نزدیک به 1200 اسب بخار میباشد. و هم چنین بدنه آن طوری طراحی سده است که بتواند در هر سرعتی بهترین تعادل را داشته باشد.

خب همانطور که میدانید تعداد اتومبیل های گران قیمت و لوکس در جهان محدود به این مدل ها نیست! اما از آن جا که مقاله طولانی خارج از حوصله افراد است این مورد را در پست های بعدی ادامه خواهیم داد. پس با سایت اجاره ماشین در تهران همراه باشید و هر گونه نظر و پیشنهادی در مورد سایت دارید با ما در میان بگذارید. یا حق