فورد موستانگ 2018

فورد موستانگ 2018 چه تغییراتی داشته است ؟ امروز در خدمت شما عزیزان هستیم با بررسی فورد موستانگ 2018 در اجاره خودرو تهران. غرش پیشرانه V8 پنج لیتری که در فورد موستانگ 2018 دل جاده و بیایان را می لرزاند. پیشرانه این خودرو هنوز هم کایوت نامیده میشود اما این موضوع به این سبب نیست که این پیشرانه قدرتمند هیچگونه تغییری نکرده است. حجم این پیشرانه از 4.96 به 5.04 لیتر افزایش داشته است. در این سیستم از دو نوع سیستم پاشش سوخت مستقیم و نوع غیر مستقیم استفاده میشود که باعث شده است که تعداد انژکتور های آن به 16 عدد افزایش پیدا کند. نوع میل لنگ , شاتون ها و سرسلندر ها تغییر داده شده است و از نظر وزنی یک کیلوگرم کمتر شده است. با ادامه این مطلب در اجاره خودرو تهران همراهی کنید ما را.

فورد موستانگ 2018

این تغییرات باعث به وجود آمدن نتیجه درخشانی در فورد موستانگ 2018 بوده است. صدای اگزوز فورد موستانگ 2018 طنینی به زیبایی نوای زیباترین ماسل کار های دنیا میباشد. به طوری که میتوان گفت این اگزوز از مهم ترین بخش ها و آپشن هایی است که در این خودرو موجود میباشد. شما میتوانید حالت اگزوز را به صورت نرمال قرار دهید تا صدای ملایمی داشته باشد اما در صورتی که در حالت اسپرت باشد صدای غرانی خواهد داشت و چنین نخواهد بود.

فورد موستانگ خیلی سریع میتواند دور بگیرد چرا که به یک گیربکس ده سرعته جدید مجهز شده است و هم چنین میتواند در دور های پایین آرام بگیرد. برای هرچه بیشتر لذت بردن از عملکرد گیربکس، بایستی حالت اسپرت جعبه دنده را انتخاب و یا از پدل شیفتر استفاده نمود. همچنین کسانی که تمایل به هزینه کردن مبلغ کمتری دارند، می‌توانند از گیربکس شش سرعته دستی بازطراحی شده، بهره ببرند. در این سیستم از یک فلایویل دوگانه و دنده برنجی‌های بزرگتر سود برده شده است.

شاید شما نسبت به کارکرد ورژن پایین این خودرو نظر جالبی نداشته باشید , اما اینگونه نیست. پیشرانه 2.3 لیتری چهار سیلندر خطی توربوشارژ که بلوک آن با فورد فوکوس RS مشترک است، قادر به تولید 310 اسب بخار قدرت و 474 نیوتن-متر گشتاور است که به ترتیب در 5500rpm و 3000rpm حداکثر قدرت و گشتاور را در اختیار راننده خواهد گذاشت.

کمک فنر های موجود بر روی خودروی فورد موستانگ 2018 را میتوان به عنوان یکی از بهترین و عالی ترین آپشن های این خودرو در نظر داشت. شاید برایتان جالب باشد که بدانید گروه BWI  از دو سال گذشته در حال کار کردن بر روی این کمک فنر ها برای خودرو فورد موستانگ 2018 بوده اند و موفق هم شدند. با ادامه بررسی خودرو فورد موستانگ در سایت اجاره خودرو در تهران همراه ما باشید.

خب میرسیم به طراحی بیرون خودرو میتوانیم به آیرودینامیک فوق العاده محصور کننده چراغ های جلوی باریک تر آن , جلو پنجره ای بزرگ تر آن , داشتن چراغ های تمام LED و هم چنین جزییات بیشتری که به زیباتر شدن این خودرو کمک میکند اشاره کنیم. در کل میتوان گفت که این خودرو دارای ظاهری بی نظیری است اما اگر شما به صورت سلیقه ای از بال های عقب آن خوش تان نمی آید میتوانید به صورت دلخواه آن را از گزینه موارد دلخواه خود حذف نمایید.

در داخل کابین تغییرات چندان چشمگیر نیست، آنجا مکان خوبی برای نشستن و لذت بردن است؛ می‌توان از صندلی‌های راحت و سیستم اطلاعات سرگرمی سینک3 بهره برد. صندوق عقب فضای کافی دارد و با خواباندن صندلی‌های عقب، این فضا افزایش خواهد یافت.

خب امیدوارم که از این مقاله در اجاره خودرو تشریفاتی در تهران لذت برده باشید. مقالات مجله خودرو ما را در نوین رنتال دنبال کنید. هم چنین اگر سوالی در زمینه خودرو دارید میتوانید با ما مکاتبه نمایید. جهات اجاره خودرو میتوانید با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.