فروشگاه لامبورگینی

فروشگاه لامبورگینی در توکیو اخبار امروز ما برای شما عزیزان. سلام میکنم خدمت شما عزیزان که همیشه مقالات سایت اجاره خودرو در تهران را دنبال میکنید و عاشقان خودرو در تهران هستید. امروز در مورد فروشگاه لامبورگینی که در توکیو به تازگی راه اندازی شده است اما نکته جالبی دارد میخواهیم برای شما صحبت کنیم. به تازگی یک فروشگاه خودرو لامبورگینی در یکی از شهر های توکیو در محدوده swanky ginza  افتتاح شده است که یکی از محله های گران توکیو میباشد.اما نکته جالب ماجرا چیست ؟! با اجاره خودرو لوکس در تهران همراه باشید تا این حقیقت را متوجه شوید.

فروشگاه لامبورگینی

فروشگاه لامبورگینی که از برند های برتر و غول خودرو سازی میباشد اقدام به فروشهر آنچه غیر از خودرو لامبورگینی کرده است! این بدان معنا نیست که این فروشگاه خودرو های غیر از لامبورگینی میفروشد! خیر ! این فروشگاه لامبورگینی کلا ماشینی فروش نمیکند!! بله درست متوجه شدید! این فروشگاه اقدام به فروش لباس ها و ملزومات زندگی روزانه و فردی افراد کرده است که با این نام کاری بسیار متحیر کننده میباشد.

جالب است بدانید که این مکان نمایندگی نیست و خیلی از مکان هایی که در لیست فروشگاه های وب سایت لامبورگینی بعنوان نمایندگیهای فروش خودرو فعالیت دارند اما این کمپانی قصد راه اندازی فروشگاه هایی با این کاربری را دارد. در حال حاضر نیز چند فروشگاه با این کاربری راه اندازی شده است. یکی در دوبی , دیگری در تایوان و فروشگاه دیگر در خود کارخانه در سنت آگاتای بولونیا.

فروشگاه لامبورگینی

اکثر شرکت های غول خودرو سازی جهان وارد این بازی شده اند و برای خود فروشگاه هایی در سراسر دنیا افتتاح کرده و در کنار سود عجیبی که از فروش خودرو های برتر جهان دارند ازفروشگاه های خود نیز سودی دریافت میکنند. در واقع میتوان گفت این حرکت به نوعی میتواند برای آن ها تفریح باشد! در حال حاضر فراری از شرکت های برتر خودرو سازی جهان ,  با داشتن بیش از 40 فروشگاه در سراسر جهان از جمله میامی , نیویورک و لس آنجلس بعنوان یک الگو برای لامبورگینی در آمده است! همچنین پورشه دیزاین هم در حدود بیشتر از 20 فروشگاه تنها در آمریکا دارد. و در آخر شنیده ایم که بوگاتی نیز مانند رقبای خود وارد این بازی شده است. اما لامبورگینی در حال حاضر چنین فروشگاهی در آمریکا ندارد اما به تازگی خبر هایی حاکی از این که به زودی فروشگاه خود در آمریکا را نیز راه اندازی خواهد کرد به گوش رسیده است.

البته شایان به ذکر است که این فروشگاه ها تنها جنبه نمایشی و مستحکم سازی اسن صنعت خودرو سازی را دارند چرا که بدون وجود آن ها نیز هم میتوانند این کالا ها را در فروشگاه های آنلاین تهیه و خریداری نمود. اکثر خودرو سازان , مخصوصا خودرو ساز هایی که دارای طراحی و مدل خاصی هستند , به صورت کامل تمامی لباس ها , وسایل شخصی و دیگر اشیا را بصورت آنلاین در فروشگاه های اینترنتی خود به فروش میگذارند. اما خب این روش نیز همانطور که قبلا هم گفتیم نوعی تفریح برای خودروسازان مطرح جهان به شمار میرود.

امیدواریم که از این مطلب لذت برده باشید و در صورتی که مطلب خاصی مد نظر شماست و یاپیشنهاد و انتقادی از مطالب ما دارید میتوانید به ما اطلاع دهید.یا حق