خودرو های جدید 2017

خودرو های جدید 2017 در سایت نوین رنتال. سلامی گرم میکنم به شما عزیزان و عاشقان دنیای خودرو! امروز در سایت اجاره خودرو تشریفاتی و لوکس در تهران در خدمت شما عزیزان هستیم با معرفی یک سری از خودرو هایی که در سال 2017 به بازار آمده اند و بررسی امکانات خودرو ها و آپشن های آنها . پس با ما همراه شوید تا پایان این مطلب.

به طور سالانه تمامی شرکت های خودرو سازی در جهان بر سر اینکه چه خودرو هایی تولید شوند و آن ها چه امکانات به روز تری نسبت به تولیدات سال گذشته خود و همچنین رقبا داشته باشند رقابتی سخت در پیش است و تمامی برند ها در این رقابت بزرگ شرکت کرده و هر کدام به نوعی تولیدات خود را به نمایش میگذارند. برند های برتر که به دنبال جذب مشتری بیشتر هستند کیفیت خودرو ها و تولیدات خود را همچنان حفظ خواهند کرد و سال به سال بر این کیفیت و آپشن ها اضافه میکنند. از آنجا که مردم که خریدار ماشین محسوب میشوند سلایق شان با یکدیگر فرق دارد از این رو شرکت ها نیر با توجه به علاقمندی های افراد امکانات متفاوتی را در خودرو های تولیدی خود قرار دهند. توجه به آیرودینامیک ماشین و زیبایی , ایمنی خودرو ها , مصرف سوخت کمتر , خدمات پس از فروش . هم چنین قیمت مناسب خودرو از جمله معیار هایی میباشند که بسیار مورد توجه قرار میگیرند. در ادامه مطلب سایت اجاره خودرو در تهران به بررسی چند مدل میپردازیم.

برخی از خودرو های جدید 2017

ترنس Am مدل 2017

استایل کلاسیک این خودرو وهم چنین پرفورمنس قوی کامارو باعث یادآوری برخی نوستالژی ها از جمله پونتیاک در ذهن میشود. و در این میان TAW نسل پنجم کامارو را به صورت Am 77-78 در آورده است. کار طراحی این مدل بر روی پلتفرم آلفا صورت گرفته است. و در این بین دو نوع آپشن برای مدل خودرو در دسترس قرار گرفته است : مدل سال 1969 و هم چنین نمای مربوط به زمان راهزنان! هر نسخه از آن پیشرانه ارتقا یافته 8 سیلندر »،1 را دریافت میکنند و باید بگم که غرش بسیاربلندی از خود سر میدهد.

بیوک لاکراس 2017

این مدل نیز یکی از خودرو های جدید 2017 میباشد . این خودرو طبق آنچه که خودرو سازی گفته است بسیار راحت تر و سریع تر خواهد بود و همچنین از لحاظ ابعاد کوتاه تر , صیقلی تر و هم چنین عریض تر خواهد شد. و هم چنین مهندسین را مجبور به تغییراتی در دماغه خودرو و همچنین شیشه جلو کرده اند. آپشن دیگری که این خودرو دارد صندلی های ماساژ جلو میباشد که میتوانید در هنگام خرید آن را نیز سفارش دهید. پیشرانه این خودرو نیز همانند شورلت کامارو خواهد بود.

جگوارXE 2017

جگوار با تولید و عرضه این خودرو به یکی از بالاترین سگمنت های خودرو در بازار رقابت وارد شده است. و توانسته است برای این بازار داغ خیلی از امکانات را مد نظر قرار دهد مانند هندلینگ عالی , نمای ظاهری خوب , پیشرانه قوی. اگر بتوانید به طور مساوی و در کنار هم با خودرو بی ام و سری 3 حرکت کنید بی شک به امکانات و آپشن های خودرو پی خواهید برد. پلتفرمی که این خودرو دارد و همچنین پیشرانه ها , گیربکس و سیستم چهار چرخ محرک آن  با برادران XF و اف پیس یکی میباشد .

این مطلب ادامه دارد و در پست های بعدی حتما ما را دنبال کنید. امیدواریم که از این مقاله خودرو های جدید 2017 نهایت استفاده را کرده باشید و  در صورتی که نظری داشتید میتوانید با سایت اجاره خودرو لوکس و تشریفاتی در تهران مکاتبه نمایید. یا حق