خودرو های تشریفاتی

سلامی گرم به همه طرفداران خودرو و بازدید کنندگان عزیز سایت اجاره خودرو تشریفاتی در تهران. امروز هم مانند روز های قبل در خدمت شما عزیزان هستیم با مقاله ای دیگر در مورد دنیای خودرو و خودروسازی. اگر تمایل به آشنایی با چند خودروی تشریفاتی دارید پس بی شک از دنبال کردن این مقاله پشیمان نخواهید شد. با ما همراه باشید.نوین رنتال اجاره خودرو لوکس در تهران

یک روز مهم در تاریخ بشریت روز تولد صنعت خودرو سازی میباشد. 29 ژانویه روزی است که در آن یک مهندس خودروی آلمانی خودروی بنزین سوز بنز خود را ثبت نمود.نام این مهندس کارل فردریش بود که توانست این روز مهم را در سال 1886 در تاریخ ثبت کند.

خودرو های تشریفاتی

امروزه تمامی خودرو های تشریفاتی برای قدرت نمایی سران کشور ها در مقابل هم استفاده میشود. که در بیشتر واقع نیز این سران به دنبال خودرو هایی هستن که ساخت کشور خودشان باشد تا هم در کنار به رخ نمایی قدرت خود بتوانند قدرت کشور خود را نیز به رخ همگان بکشند و همچنین حمایت خود را برای تولیدات داخلی نشان دهند. در ادامه میتوانید با تعدادی از خودرو هایی که برخی از سران کشور ها , رییس جمهور ها , پادشاهان و … برای رژه های خود انتخاب می کردند آشنا شوید.

آخرین امپراطور روسیه تزاری در سال 1917 ناوگان خودرویی شامل 46 دستگاه داشت که خودروی اصلی که امپراطور داشت مربوط میشد به لوکس سازترین خودرو ساز آن زمان فرانسه.

یکی از مشهورترین رهبران شوروی کمونیستی سوار بر خودروی آمریکایی بود به نام پاکارد 12 بعد از سال 1949 با خودرویی که ضد گلوله بود و ساخت خودرو سازی اسکالین تعویض کرد.

بوریس یلتسین ، اولین رییس جمهور روسیه بعد از روی کار آمدن ابتدا خودروی ZIL-4105 ضدگلوله را انتخاب کرد ولی بعدها به مرسدس بنز S500 مدل W140 روی آورد.

در حال حاضر رییس جمهور روسیه , ولادمیر پوتین خودرویی که این روز ها انتخاب کرده است یک عدد مرسدس بنز مدل W221 میباشد.

خودرو های تشریفاتی

رییس جمهور دهه 60 میلادی , جان اف کدی , هنگامی که ترور شد سوار بر یک خودروی سواری بدون سقف در دالاس تگزاس بود. این خودرو لینکلن کانتیننتال مدل ss-100X بود.

رهبر مشهور چین , مائو ژنگ از استالین هدیه ای گرفته بود و آن خودرویی بود به نام ZIS-110 که بعد ها او این خودرو را با یک خودرو که ساخت داخلی بود تعویض نمود.

رییس جمهور اسبق آمریکا باراک اوباما , سوار بر یک خودروی کادیلاک بود که این خودرو به یک هیولا معروف است. این خودرو کادیلاک وان نام داشت. و هم چنین کاروان خودرو هایی که همراه اوباما بودند شامل 3 فروند هواپیما میشد که 40 خودرو را ساپورت میکرد.

خب امیدواریم که از این مقاله لذت برده باشید. با مقالات خودرو سایت اجاره خودرو تشریفاتی در تهران همراه ما باشید.