خودروهای عضلانی

سلامی گرم به همه شما عاشقان خودرو. امروز هم مانند هر روز در خدمت شما عزیزان هستیم در سایت اجاره خودرو در تهران با موضوعی متفاوت حول محور خودرو. پس امروز هم ما رو همراهی کنید. موضوع امروز در مورد ماسل کار ها یا همان خودرو های عضلانی میباشد. شاید این اسم کمی برای شما عجیب و غریب باشد! اما خب وقتی به معنای آن پی ببریم شاید برای شما هم جالب شود.

ماسل کار ها توانسته اند بخش بسیار بزرگی از تاریخ خودروسازی آمریکا را به خود اختصاص دهند و از این رو طرفداران بسیار زیادی در تمام عصر ها داشته اند.این خودرو ها به طور دقیق تعریفی خاص ندارند! در ادامه این مطلب در اجاره خودرو تشریفاتی در تهران میخواهیم تعدادی از خودرو های عضلانی پر سرعت را خدمت شما عزیزان معرفی کنیم.

خودرو های عضلانی در واقع به طور کلی به خودرو هایی میگویند که 2 در هستند و پرقدرت. تاریخچه این خودرو ها بر میگردد به دهه 50 میلادی. و فروش بالای این نوع خودرو ها در دهه 70 میلادی بود که بیشترین آمار فروش را در آمریکا را داشت ولی این فروش تنها در آمریکا نبود! بلکه در سایر نقاط جهان نیز این خودرو فروش خوبی داشت و مردم به شدت از این خودرو ها استقبال کردند.

خودروی هورست‌همی دارت ساخت ۱۹۶۸

این خودرو نیز از سری خودرو های برند دوج میباشد. این مدل خودرو برای شرکت در مسابقات حاصل همکاری دوج و هورست پرفورمانس است. در این خودرو قوی ترین پیشرانه ای که ممکن بود روی بدنه ساده آن پیاده شد اما نتیجه ای که حاصل شد یک غول پر سرعت بود. این خودرو در ابتدا یک مورد آزمایشی و تستی بود اما بعد از این مورد برای فروش گذاشته شد و رسما در خط تولید قرار گرفت.

خودروی هورست‌همی دارت ساخت ۱۹۶۸

فورد موستانگ مک‌وان ساخت ۱۹۷۱

موستانگ بی شک یکی از بهترین و قوی ترین و همچنین مشهور ترین خودروهای کلاس خودرو های عضلانی در امریکا به شمار میرود. مدل های مختلفی از این خودرو تولید شدند. فورد پیشرانه های مختلفی را برای موستانگ انتخاب کرد که این پیشرانه یکی شامل یک مدل 7 لیتری بود که در سوپر کبرا استفاده شد.بدنه ساده آن نیز تغییراتی داده شد و با یک حالت و شکلی جدید عرضه شد.

فورد موستانگ مک‌وان ساخت ۱۹۷۱

امریکن موتورز ریبل ماشین ساخت ۱۹۷۰

در دهه 70 بود که شرکت امریکن موتورز محصولاتی ارائه میداد که عمدتا بر مدل هاب ارزان و کوچک بودند. اما پس از مدتی این شرکت مدل ریبل را تولید کرد و به آن مدل ریبل عجیب نام داد. این یک ابر خودروی ارزان قیمت با استاندارد های ماسل کار ها بود. قدرت موتور 340 اسب بخار این خودرو میتوانست 400 متر را در زمان 14 ثانیه طی کند.

امریکن موتورز ریبل ماشین ساخت ۱۹۷۰

شورولت کامارو کوپو ZL1 ساخت ۱۹۶۹

در سال 1969 بود که شرکت شورلت پروژه هایی را در دست گرفت و پیشرانه هایی را روی خودرو هایی نصب کرد که هیچ شباهتی با هیکل این خودرو ها نداشت. در این زمان بود که یک نماینده فروش تقاضای 69 عدد دستگاه شورلت zl1 با پیشرانه 7 لیتری داد. در حالیکه در حالت استادندارد قیمت این خودرو یه 4000 دلار میرسید با این قدرت قیمت آن به 7200 رسید.

شورولت کامارو کوپو ZL1 ساخت ۱۹۶۹

خب امیدواریم که از این مقاله اجاره ماشین در تهران لذت برده باشید و مقالات ما را دنبال کنید. ممنون خواهیم بود اگر نظر و پیشنهادی دارید با ما در میان بگذارید.یا حق