تولید باتری خودرو توسط پاناسونیک

تولید باتری خودرو توسط پاناسونیک موضوع مقاله امروز سایت اجاره خودرو در تهران. سلامی گرم خدمت شما عزیزان بازدید کننده و علاقمندان به دنیای خودرو و خودرو سازی. امروز هم با سری دیگری از مقالات و اخبار دنیای خودرو سازی در خدمت شما خوبان هستیم. موضوع مورد بحث مقاله امروز ما در مورد شرکت ژاپنی و بزرگ پاناسونیک است که وارد بازار خودرویی جهان خواهد شد! با ما همراه باشید تا ادامه این مطلب.

شرکت پاناسونیک با توجه به رشد دنیای امروز و تقاضای افراد برای خودرو های برقی , تصمیم به تولید باتری هایی برای این خودرو ها نموده است. به گزارش پایگاه خبری "ایسنا " در سایت اجاره خودرو در تهران , شرکت پاناسونیک از زمان های بسیار دور در زمینه تولید لوازم خانگی , تلوزیون , نمایشگر های مختلف و … در این عرصه فعالیت داشته است و نامی نیک در این زمینه برای خود به یادگار گذاشته است. طبق اخبار منتشر شده از این پایگاه خبری , شرکت پاناسونیک اعلام کرده است که تصمیم دارد در یکی از کارخانه های خود که در زمان های گذشته در آن به تولید نمایشگر و تلوزیون در حال کار بود را برای تولید باتری های خودرو راه اندازی و به بازار های جهانی عرضه کند.

تولید باتری خودرو توسط پاناسونیک

خب همانطور که حتما میدانید بازار خرید و فروش خودرو هایی هیبریدی و خودرو هایی که با برق کار میکنند در سراسر جهان داغ است و علاقمندان زیادی پیدا کرده است. هم چنین شرکت های بزرگ خودرو سازی نیز علاقه زیادی به تولید خودرو هایی که با برق کار میکنند نشان داده اند. از این رو بی شک میتیوان این نظریه را داد که شرکت پاناسونیک با توجه به قدمت و و حرفه ای بودن خود میتواند بازار بزرگی را بدست بگید و در آن نیز موفق شود. پاناسونیک بی شک همیشه در بازار های جهانی حرفی نو برای گفتن دارد!

خودرو های تسلا همان طور که شاید برخی از شما علاقمندان دنیای خودرو بدانید قابلیت رانندگی خودکار و یا اتوپایلت دارند. لازم به توضیح است که شرکت پاناسونیک در حال حاضربا شرکت خودرو سازی تسلا برای تامین باتری های خودرو های برقی شرکت تسلا قرارداد دارد. و در زمان حاضر این نکته را در سخنرانی های خود اعلام داشته که به جای تولید قطعات کالاهایی که فروش کم و طرفدار کمتری دارند به سمت کالا هایی سوق بدهد که طرفداران بیشتری خواهد داشت و همچنین حرفه ای تر هستند.

با توجه به گفته های مدیر شرکت پاناسونیک همانطور که گفتیم تولید قطعات و باتری های خودرو های برقی قرار است در یکی از کارخانه های تولید تلوزیون و نمایشگر که در ژاپن است از ماه آپریل 2019 آغاز شود. البته با توجه به سیاست های خاص این شرکت هنوز اطلاعاتی در مورد میزان تولیدات و یا میزان سرمایه گذاری در این بخش صحبتی نشده است. با توجه به اینکه این شرکت سرمایه گذاری در این بخش را کاری نو و فرصتی تازه و جدید میبیند به طور حتم قادر خواهد بود درآمد تجاری خود از بخش خودرو را چندید برابر افزایش دهد.

البته ناگفته نماند که شرکت پاناسونیک در حال حاضر با توجه به تولید باتری های لیتیوم یونی صنایع خودرو سازی دارای  کارخانه بدین منظور در ژاپن میباشد و برای تولید باتری های خودرو های تسلا نیز در نوادا آمریکا مشغول است. با مقالات اجاره خودرو لوکس در تهران همراه باشیدو