بزرگترین کلکسیونر خودرو

بزرگترین کلکسیونر خودرو در جهان چه کسی میباشد؟ واقعا کیست ؟ در این مقاله در سایت اجاره خودرو لوکس در تهران میخواهیم در مورد تعدادی از کلکسیونر های بزرگ در دنیا صحبت کنیم و شما را با آنها آشنا کنیم. خب ماشین دوست های زیادی در سراسر دنیا وجود دارند که علاقه وافری هم به جمع آوری ماشین های مختلف دارند. عده ای از ماشین های قدیمی و کلاسیک خوششان می آید و تمایل به جمع آوری آن ها دارند. و عده ای نیز هستند که به ماشین های لوکس و جدید و با بهترین آپشن ها علاقه دارند. در این میان عده هم هستند که ماشین های قدیمی را به بهترین آپشن ها مجهز میکنند و در واقع مدل جدید از ماشین ها را میسازند! با اجاره خودرو در تهران همراه باشید.

یکی از بزرگترین کلکسیونر های خودرو در جهان که حدود 7000 خودرو را از آن خود کرده است سلطان حسن البلخی میباشد. وی با ثروت حدودا 20 میلیاردی خود باید هم در زمره کلکسیونر های خودرو در جهان باشد. او در قلمروز خودرویی خود حدودا 209 بی ام و , 574 تا خودرو فراری , 179 ماشین جگوار , 382 بنتلی دارد , که این تنها بخشی از سرمایه خودرویی او میباشد.تعداد لامبورگینی ها و استون مارتین ها و انواع دیگر خودرو ها که در مجموعه عظیم او وجود دارد مشخص نیست.

بزرگترین کلکسیونر خودرو

بزرگترین مجموعه داران خودرو

نفر بعدی که میخواهیم معرفی کنیم شیخ حمد بن حمدان آل نهیان که از حاکمان میلیاردر ابوظبی در امارات است. او به شیخ رنگین کمان معروف است و این اسم از آنجا می آید که در مجموعه بزرگ ماشین های خود 7 رنگ مختلف از ماشین بنز اس کلاس دارد. و از دیگر ویژگی های بارز این شیخ این است که ماشین های خود را در مجموعه هایی هرمی شکل نگهداری میکند و این نیز یکی از مسائلی است که او را کلکسیونری ساخته که از یاد ها نمیرود.

از دیگر کلکسیونر های خودرو که خیلی ها او را به خاطر عجیب بودن خودرو ها و هم چنین حضور در تاک شو به خاطر دارند جی لئو میباشد. در مجموعه خودرو های وی میتوان به بیکر لکتریک 1909 , و یا بنتلی 8 لیتری 1931 اش , سنتلی استیمر 1909 و یا فانتوم ll از رولز رویس , و یا تعدادی خودروی کلاسیک دیگر اشاره کرد.

یکی دیگر از بزرگ ترین کلکسیونر های بزرگ جهان کن لینگر فلتر است که صاحب اصلی شرکت مهندسی لینگر فلتر است. وی ماشین های متعددی دارد که میتوان به 20 عدد لامبورگینی رونتون اشاره کرد که در صدر ماشین های وی قرار دارد. ماشین های هیجان انگیز دیگری نیز در مجموعه وی مشاهده میشود مانند فورد موستانگ , پورشه ,بوگاتی , شورلت کوروت و …

خب این افراد تنها تعدادی از کلکسیونر های ماشین در جهان بودند. از آنجا که مطالب طولانی شاید برای هرکسی جالب نباشد ادامه مقاله را به پست های بعدی منتل خواهیم کرد. با ادامه این مطالب همراه اجاره خودرو در تهران باشید.