بررسی ولوو XC90 در اجاره خودرو

بررسی ولوو XC90 در اجاره خودرو موضوع این مقاله ما در اجاره خودرو تهران. همانطور که قولش را به شما داده بودیم هر ازگاهی به بررسی خودرو های خوب و مطرح خواهیم پرداخت. از ولوو XC90 میتوان بعنوان یک خودرو شاسی بلند از ولووی جدید نام برد. شرکت ولوو پس از بیرون آمدن از همکاری با جیلی خودروسازی چینی ، این خودرو را بعنوان اولین خودرو ی خود روانه بازار کرد که از فروش بسیار خوبی نیز برخوردار شد. خودرو ولوو XC90 طرفداران بسیار زیادی پیدا کرد. چند مورد از جزییات ریزی که شاید برای شما نیز جالب باشد در ادامه این مطلب ذکر خواهد شد. با ادامه مقاله بررسی ولوو XC90 در اجاره خودرو لوکس در تهران همراه باشید.

استفاده از پرچم سوئد

اگر دقت نمایید خواهید دید که ولوو از یک پرچم سوید کوچک به اندازه بند انگشت بر روی صندلی این خودرو استفاده کرده است. با این کار خود خواسته نشان دهد که متعلق به کدام سرزمین است و نباید به آن خرده گرفت. با این کار خواست به کشور خود احترام گذاشته و ملیت خود را به رخ همگان بکشد. با ادامه مقاله بررسی ولوو XC90  همراه باشید.

ولوو و طراحی جعبه ای آن

ولوو برای چراغ های ال ای دی T شکل خود در XC90 از اصطلاح چکش تور استفاده میکند.طبق گفته یکی از اعضای تیم طراحی ولوو، بسیاری از مشتریان گفته اند که طراحی ولوو هنوز هم طراحی جعبه ای شکل است.از این رو طراحان ولوو سعی داشتند با طراحی گوشه های 90 درجه برای ولوو XC90 ارتباطی با گذشته این خودرو برقرار نمایند. با ادامه این مقاله جذاب با اجاره خودرو تشریفاتی همراه باشید.

ارتباط بین شورلت کوروت و ولوو  XC90

ولوو برای ایجاد فضای بیشتری در داخل کابین خودرو ,همانند سیستمی که در شورلت کوروت استینگری است ، یک سیستم تعلیق عقب الترا کامپکت مولتی لینک تعبیه کرده است. با این وجود اگر شما بخواهید سیستم تعلیق گازی را برای خود انتخاب نمایید بی شک از کمک فنر تیغه ای جا خواهید ماند.

کارایی بالای کابین ولوو XC90

به دلیل استفاده از سیستم تعلیق کامپکت، و البته موارد دیگر برای سیستم تعلیق، XC90 دارای یک کابین بسیار مناسب برای سرنشینان و لوازم خواهد بود. مورد دیگر که بسیار خوشایند است سیستم جمع شونده صندلی های ردیف دوم و سوم است که با جمع شدنشان فضای صاف و زیادی را در اختیار قرار خواهند داد. هم چنین هر کدام از صندلی ها قابلیت این را دارند که جداگانه جمع شوند. این مقاله در اجاره خودرو تهران ادامه دارد. با ما همراه باشید.

صندلی های عقب ولوو XC90

در ردیف سوم صندلی های این خودرو میتوان خیلی راحت 3 نفر آدم بزرگسال بنشینند بدون هیچ مشکل فضای کمی. در کنار این مورد ساهد این موضوع هستیم که هر کدام از صندلی های ردیف جلو می توانند به صورت تکی به سمت جلو و یا عقب خم شده و تنظیم بشوند. با ادامه مقاله بررسی ولوو XC90  همراه ما باشید.

استفاده از شیشه های سوئدی

زمانی که صحبت از سوئدی بودن این خودرو می شود بی شک باید به کریستال های دستی که توسط یک شرکت سوئدی سازنده شیشه ، آماده می شود نیز اشاره داشت. یکی از طراحان داخلی این شاسی‌بلند اشاره کرده که هر قطعه شیشه به صورت جداگانه تولید شده و در مجموع ۱۵ کمپانی شیشه‌سازی در آن نقش داشته‌اند.

اجاره خودرو تهران

ممنون از شما عزیزان که با تیم اجاره خودرو در مقاله بررسی ولوو XC90  همراه بودید و این مقاله را تا انتها مطالعه کردید. از آنجاییکه میدانیم مقاله طولانی خارج از حوصله شما عزیزان خواد بود ادامه این مقاله را در بخش های بعدی اجاره خودرو لوکس ادامه خواهیم داد. در صورت نیاز به اجاره خودرو در تهران با کارشناسان ما تماس بگیرید.