خودرو بی ام و I8

بررسی خودرو بی ام و I8 .در اجاره خودرو نوین سلام خدمت عاشقان خودرو و دنیای خودرو سازی. امروز در این مقاله در اجاره خودرو نوین در خدمت شما عزیزان هستیم با معرفی خودرو بی ام i8 )یا همان بی ام دبلیو i8). آنقدر دنیای این خودرو بزرگ و وصف آن طولانی است که در یک مقاله نمی گنجد و از آنجا که ما دوست نداریم شما عزیزان از مطالعه یک متن طولانی خسته شوید سعی میکنیم آن را به چند بخش تقسیم نموده و در چند مقاله به وصف این خودرو بپردازیم. خب باید از اینجا شروع کنیم که تا چند سال گذشته هیچ کسی راضی نبود که ماشین اسپرت 8 سیلندری خود را با یک ماشین هیبریدی کم مصرف معاوضه کند. و همه میگفتند این خودرو ها به درد خانم ها فقط میخورند که عاشق طبیعت و محیط زیست هستند و می توانند با سرعت پایین رانندگی کنند! (البته خانم ها امروزه سرعت رانندگی شان از آقایان هم بیشتر است!) اما با پیش رفتن به سمت آینده نظرها هم مانند تکنولوژی روز تغییر می کنند! امروزه شاهد طراحی و تولید خودروهای هیبریدی در شرکت های بزرگ که همیشه مشتاق سرعت و هیجان هستند، همچون شرکت های پورشه و فراری هستیم. این شرکت های خودرو سازی با همان ترکیبات قبلی توانستند هیجان بیشتری به خودرو های ساخته شده خود بدهند. با ادامه این مقاله در اجاره خودرو تهران همراه باشید.

خودرو بی ام و I8

معرفی خودرو بی ام و i8

بی شک میتوان این خودروی هیبریدی را میتوان جزو خاص ترین و پر بحث ترین خودروهای  هیبریدی تولید شده در سراسر دنیا دانست. این خودرو در سال 2015 بود که وارد بازار جهانی شد و با استقبال پر شوری همراه شد. همچنین حدود یک سال پیش بود که این خودروی بی نظیر وارد بازار ایران شد و غوغا به پا کرد. اما خب با توجه به قوانین خاص هر کشور این خودرو نیز برای دریافت مجوز تردد با مشکلاتی رو به رو بود و باید زمانی برای این کار سپری میشد که البته در مورد این خودرو این زمان خیلی طول کشید که بالاخره با پرداخت رقم یک میلیارد و هفتصد میلیون تومان توانست همانند سایر اتومبیل ها به خیابان رفته و تردد داشته باشد! که البته مبلغی بسیار بالاتر از مبلغی بود که خود شرکت تولید کننده آن از این خودرو سود برد! تا انتهای مقاله بررسی خودرو بی ام و I8 با اجاره خودرو لوکس و تشریفاتی در تهران همراه ما باشید.

 

طراحی بدنه و کابین خودرو بی ام و i8

طراحی بدنه این خودرو ها به گونه ایست که چهره ای متفاوت از سایر خودرو ها به خود گرفته است و میتوان بین خودرو های به راحتی از زیبایی خیره کننده آن سخن گفت بدون هیچ کم و کاستی و اغراقی. شاید شما در خیابان در طول روز هزاران خودرو زیبا ببینید اما بی شک هیچ کدام از این خودرو ها شما را آنچنان که بی ام دبلیو i8 به خود جذب میکند، جذب نخواهند کرد! این خودرو به گونه ای طراحی شده است که انگار خودرویی است که از جهان آینده به این دنیا وارد شده است و در بین تمام اتومبیل هایی که میبینیم گویی که غریبه است! با داشتن بدنه ای با ارتفاع کم ، مواج و داشتن چراغ های خشن خود واقعا طراحی زیبا و خیره کننده ای به خود گرفته است. در داخل کابین میتوان به این نتیجه رسید که کمی از آن غریبی و بیگانگی خارجی خودرو دور شده ایم و کمی میتوان احساس نزدیکی کرد با این خودروی بی نظیر! انگار که کابین آن متعلق به آینده کمی نزدیک تر میباشد! فرمان و نشانگرهای دیجیتالی پشت آمپر به همراه کنسولی متمایل به سمت راننده هر آنچه که لازم دارید دم دستتان قرار داده اند. طراحی قست جلویی و داشبورد بسیار زیبا و انعطاف پذیر است. انگار که از سمت راننده به سمت شاگرد کشیده شده است. در این قسمت هر قطعه با ظرافت و نهایت دقت سر جای خودش قرار گرفته است. ممکن است این قسمت کمی گیج  کننده باشد چرا که طراحی آن تلفیق نیمی از گذشته و نیمی از آینده است!

شاید برای تان جای سوال باشد که این خودرو با قیمت یک میلیارد و هفتصد میلیون تومانی چرا برخی از موادی کهدر کابین آن استفاده شده است پایین تر از آنچه که توقع دارید است؟! باید بدانید که این حرکت بی دلیل نیست. ب ام و برای بسیاری از قسمت ها از مواد قابل بازگشت به طبیعت استفاده نموده تا این اتومبیل کم مصرف بتواند از همه طریق خود را دوست محیط زیست بداند. در کنار این موضوع هم سبک بودن برای این خودرو بسیار اهمیت داشت.

خب تا همین جا این قسمت از مقاله رو تموم میکنیم.ممنون از اینکه مقاله بررسی خودرو بی ام و I8 را دنبال کردید. امیدوارم که از این مقاله لذت برده باشید. در مقاله بعدی موارد دیگری از این خودرو لوکس را با هم بررسی خواهیم کرد. با اجاره خودرو لوکس تهران در مقالات دیگر همراه ما باشید.