بررسی خودرو بی ام و 428i گرن کوپه

بررسی خودرو بی ام و 428i گرن کوپه موضوع امروز ما در سایت اجاره خودرو می باشد. این خودرو با اینکه پسوند کوپه به خود گرفته اما خلاف آن است! در واقع این خودرو کوپه نیست. این خودروی 5 نفره را می توان یک خودرو هاچ بک زیبا و تیز دانست. پیشرانه این خودرو از یک موتور حدودا 2 لیتری توربوی 4 سیلندر با 240 اسب بخار قدرت و دارای گشتاور 345.7 نیوتن متر و یا یک موتور توربوی 3 لیتری همراه با 6 سیلندر با قدرت 300 اسب بخار و گشتاور حدودا 406.7 نیوتن متر استفاده کرده است. اما لازم به ذکر است که انتقال قدرت 428i در این خودرو با یک گیربکس 8 سرعته صورت می پذیرد. اگز این بحث از لحاظ فنی برای شما جذاب است تا انتهای این مقاله اجاره خودرو لوکس اتورنت را همراهی کنید.

بررسی خودرو بی ام و 428i گرن کوپه

قیمت خودرو بی ام و 428i

شاید این موضوع را ندانید و برای تان جالب باشد که بدانید گرن کوپه در هر حالتی که باشد نمی تواند از گیربکس دستی استفاده کند و دیفرانسیل چهار چرخ محرک همانطور که شاید برخی می دانید یک آپشت 2 هزار دلاری است. و به همین دلیل است که قیمت BMW 428i از 41250 دلار شروع می شود. و همانطور که شاید بدانید قیمت BMW 435i از 46750 دلار شروع می شود. با خرید 428i شما می توانید مقدار کمی از مبلغ را ذخیره کنید.

مقایسه خودرو بی ام و 428i با مدل کوپه

تست عملکرد این مدل مشابه عملکرد مدل کوپه آن می باشد. سیستم گیربکس آن ها به صورت مشابه عمل می کند. تایرهای ۱۸ اینچی بریجستون پوتنزا S001 ران-فلت سامر در هر دو آن ها یکی است. در مورد طی کردن سرعت در مسافتی حدود 1 چهارم کیلومتر ، گرن کوپه در زمان 14.2 ثانیه با سرعت نهایی 157.17 کیلومتر بر ساعت می پیماید که مدل کوپه آن تنها 1.6 ثانیه و 1.6 کیلومتر از آن جلو تر است. در تست لغزش در پیچ، 428i گرن کوپه همان نیروی چسبندگی 0.89g را از خود نشان داده است.

با تمام این اوصاف با توجه به تحقیقات اجاره خودرو تشریفاتی، گرن کوپه در جاده، تفاوت خاصی را نشان نمی‌دهد. در همین حال، یک پکیج هندلینگ دینامیک در خودروی تست استفاده شده که قیمت آن را ۱۰۰۰ دلار  تخمین زده اند. وقتی در حالت رانندگی «اسپورت» دامپرهای انطباقی موجود در این پکیج را به کار می‌گیرید، خودرو قابلیت‌های پلتفرم خود را به نمایش می‌گذارد؛ یک کنترل بی‌نظیر از حرکات بدنه با یک حس استثنایی از سیستم فرمان

بررسی خودرو بی ام و 428i گرن کوپه.

فضای داخلی کابین خودرو بی ام و 428i

فضای موجود در داخل کابین این خودرو تنها فقط نیم اینچ از سدان های سری 3 کوچک تر است و این نکته مهمی است که این خودرو را کوچک نکرده است و هنوز فضا برای سرنشینان عقب بسیار مناسب است. جای حمل وسایل در این خودرو ها یکسان است پس مطمعن باشید که فضای کافی برای حمل لوازم نیز برای این خودروی بی ام و در نظر گرفته شده است. با ادامه این مقاله در اجاره خودرو تشریفاتی همراه باشید.

بدنه خودرو بی ام و 428i

یکی ازروش های جذب مشتری برای خودرو های بی ام و ، متفاوت کردن طراحی بدنه این خودرو ها است که آن ها را بسیار متمایز از هم میکند. اما در عین حال شباهت هایی که این خودرو ها دارند به تفاوت های آن ها اولویت دارد.

اجاره خودرو لوکس در تهران

خب امیدوارم که این مقاله برای شما مفید بوده باشد و تا حدودی با خودرو بی ام و 428i آشنا شده باشید. با مقالات دیگر اجاره خودرو همراه باشید. و در صورت تمایل به اجاره بی ام و 428i می توانید با کارشناسان ما در نوین رنت در تماس باشید.موفق و پیروز باشید