بررسی خودرو بی ام و X6

بررسی خودرو بی ام و X6 در مجله ماشین . امروز در سایت اجاره خودرو خدمت تان هستیم با بررسی خودرو ماشین BMW X6 . این خودرو در سال 2014 بود که توسط شرکت بی ام و معرفی شد. این خودرو نسل دوم SUV بود که از سال 2008 تا کنون توانسته است هر جوانی را مجذوب خود کند. این نسخه از خودرو یک پیشرانه دیزلی قدرتمند دارد. این خودرو برای اینکه توانست به این رتبه ارتقا پیدا کند باید از نسل قبلی خود X5 قدردانی کند! چرا که در این نسل از خودرو ها کابین داخلی خودرو کمی بزرگتر از مدل قبلی شده است که فضای آن کوچک بوده است. با ادامه این مقاله در اجاره خودرو لوکس تهران همراه ما باشید.

بررسی خودرو بی ام و X6

خودرو بی ام و X6 می تواند در مدت زمان 5.1 از حالت صفر و سکون به سرعت 100 کیلومتر در ثانیه برسد. پیشرانه دیزلی این خودرو بی ام و ایکس 6 از 2 توربو شارژر استفاده می کند. دارای 381 اسب بخار قدرت خروجی و هم چنین دارای گشتاور فوق العاده 740 نیوتن متر است. جالب این است که بدانید وزن این ماشین BMW در حدود 2.1 تن می باشد. با تمام این توصیفاتی که عرض کردیم با داشتن قدرت بالا و شتاب زیاد و هم چنین وزن سنگینی که دارد اما، مصرف سوخت این خودرو بی نظیر چیزی در حدود یک خودروی کوچک است که در داخل شهر به این سو و آن سو می رود. شاید جالب باشد که بدانید این خودرو دارای رقم 5.49 لیتر در 100 کیلومتر ، دارای رتبه خوبی در میان خودرو های اروپایی کم مصرف قرار دارد.

نمای خارجی خودرو BMW X6

ظاهر این خودرو نیز واقعا برازنده آن است و جای تعریف خواهد داشت. این خودروی بی نظیر با داشتن خط ها و زوایای زیبایی که بر روی بدنه خود دارد چشم ها را به خود خیره خواهد کرد. چراغ ‌های این خودروی بی نظیر به جلو پنجرهٔ مشبک شش پره وصل شده‌اند. در سطحی دیگر دریچه های بزرگ هوای خودرو که جلوی خودرو به همراه یک جلوپنجره ای بزرگ قرار دارد یک منبع فوق العاده قوی برای رساندن هوای مطلوب و خنک به موتور دیزلی این خودرو به حساب می آیند. با ادامه مقاله بررسی خودرو بی ام و X6 همراه اجاره خودرو لوکس باشید.

خطوط بسیار زیاد و پر معنایی که بر روی هر فاصله کمی بر روی بدنه خودرو قرار دارد باعث شده است که ظاهری زیبا به بی ام وX6 ببخشد همچنین به آن شخصیت ویژه ای بدهد. همین طور در زیر دستگیره های درب های عقب این خودرو شاهد یک سری خطوط منحنی خواهیم بود که به چراغ های عقب می رسد که جلوه ای بسیار زیبا به این خودرو بخشیده است. چراغ های عقب این خودرو همه از نوع LED هستند.در این خودرو بی ام شاهد یک سپر دو رنگ بسیار زیبا خواهیم بود که لوله اگزوز از داخل آن رد شده است. هم چنین این خودرو با فراهم کردن رینگ های 19 و 20 اینچی خود توانسته است بسیاری از چشم ها را به خود خیره کند. ناگفته نماند که در نسل جدید این خودرو دیسک های ترمز کمی بزرگتر شده اند. در جلو دیسک ها 385 میلی متر و در عقب دیسک ها 345 میلی متر قطر دارند.

اجاره خودرو بی ام و تهران

خب امیدوارم که از این مقاله بررسی خودرو بی ام و X6 نهایت لذت و استفاده را برده باشید. با مقالات مجله خودرو نوین رنت همراه ما باشید. در صورتی که هر زمان از شبانه روز نیازمند به اجاره خودرو بودید می توانید با کارشناسان ما که شماره های آن ها در سایت درج شده است تماس حاصل نمایید. همچنین می توانید لیست خودرو های موجود جهت اجاره را در سایت مشاهده نمایید. با ما همراه باشید.