بررسی خودرو بی ام و I8-قسمت سوم

بررسی خودرو بی ام و I8-قسمت سوم را با هم شروع میکنیم. سلام خدمت همه شما عزیزان و بازدید کنندگان سایت اجاره خودرو و مقالات خودرو. همانطور که به شما قول داده بودیم با ادامه نقد و بررسی خودرو بی ام و I8 در خدمت شما عزیزان هستیم. حتما مقالات قبلی سایت را مطالعه کرده اید. اگر قبلا مطالعه نکردید به شما پیشنهاد میکنم که این مقاله را از ابتدا مطالعه و دنبال نمایید. چرا که اطلاعاتی که در آن ها ذکر شده است به صورت مجدد دیگر در این مقاله ذکر نخواهد شد و در بررسی خودرو بی ام و I8-قسمت سوم به ادامه بررسی ها خواهیم پرداخت. با ادامه مقاله بررسی خودرو بی ام و I8 در اجاره خودرو خارجی لوکس در تهران همراه باشید.

بررسی خودرو بی ام و I8-قسمت سوم

رانندگی با بی ام و I8

خب در قسمت های قبلی مقاله بررسی خودرو بی ام و I8 به بررسی امکانات و طراحی این خودرو پرداختیم. امروز میخواهیم در مورد تجربه رانندگی با این خودرو صحبت کنیم. برای رانندگی با این خودرو لوکس خارجی ابتدا باید در های آلومینیومی و سنگین آن را باز کنیم.قسمت بیرونی در ها همانطور که گفتیم از آلومینیوم سخت و قسمت داخلی آن از فیبر کربنی ساخته شده اند. ورود به کابین خودرو i8 بدلیل اینکه طراحی رکاب ها کمی حجیم است و همینطور بدلیل زاویه در های آن کمی سخت است و باید آرام وارد ماشین شد. دقیقا همانند ماشین های مسابقه ای. اما زمانی که به کابین ورود کنید این سختی را نیز فراموش خواهید کرد! شاید قبل از نشستن پشت فرمان همه از بیرون این خودرو فکرکنند که دید به بیرون از داخل ماشین خیلی سخت باشد چرا که طراحی خاص دارد. اما برخلاف تصور عموم وقتی داخل کابین میشوی دنیا کاملا متفاوت خواهد شد. دید به جلو و چپ و راست واقعا باز است و فقط کمی دید برای عقب دشوار است که این مشکل هم با توجه به قرار گیری دوربین در عقب خودرو بر طرف شده است. با ادامه مقاله بررسی خودرو بی ام و I8 در اجاره خودرو تهران همراه باشید.

تعداد سرنشین ها در این خودرو را میتوان 4 نفر در نظر گرفت. البته در شرایط سخت! این طور می توان گفت که از 206 کمتر جا دارد برای سرنشینان و 206 راحت تر از آن است در این مورد. البته نباید بی انصاف بود این خودرو ویژگی هایی دارد که حتی خودرو های دیگر آن ها را ندارد و شما تا زمانی که کودک دلبندتان هنوز کوچک است به راحتی میتواند با این خودرو به سفر بروید و نگران نباشید.

خودرو بی ام و I8

جالب است بدانید که پس از روشن شدن خودرو شما هیچ صدایی را در داخل کابین حس نخواهید کرد. حتی به محض شروع به حرکت کردن خودرو و یا توقف های طولانی در ترافیک خیابان ها این سکوت ادامه دارد. چون موتور بنزینی در این حالت خاموش است. اما به محض فشار دادن پدال گاز و یا در سربالایی ها موتور بنزینی روشن خواهد شد . شما این قدرت را حس خواهید کرد. که صدای موتور 3 سیلندری را از پشت ماشین خواهید شنید. همانطور که در بخش امکانات گفتیم حالت های رانندگی مختلفی در i8 قابل انتخاب هستند. مثلا با فشردن دکمه eDrive میتوان موتور بنزینی را به دست فراموشی سپرد و با تکیه بر موتور برقی و شارژ باطری ها تا سرعت 120 و برای حدود 37 کیلومتر رانندگی کنیم.

شاید به نظر شما این مسافت خیلی کم باشد اما در نظر بگیرید که به طور مثال فاصله محل سکونت شما تا محل کارتان حدود 18 کیلومتر باشد. با این مسافت شما بدون مصرف سوخت می توانید به محل کارتان رفته و بازگردید. و در انتها مجدد شارژ نمایید. مدت زمان لازم با توجه به گفته خود کمپانی حدود 2 ساعت است. اما این احتمال را می دهیم که این عدد با توجه به ایستگاه های شارژ مخصوص بی ام و اعلام شده است. چرا که با ولتاژ شهری این عدد به 6 تا 7 ساعت خواهد رسید. با اجاره خودرو در تهران با مقاله بررسی خودرو بی ام و I8 همراه باشید.

در هر دو صورت اتومبیل بی ام و I8 شما فردا صبح برای سر کار فتن باز هم آماده خواهد بود. اما در نظر میگیریم که شما میخواهید از حالت مسابقه ای استفاده کنید و یا اصلا مسافت طولانی تری را طی نمایید در این صورت می توانید از حالت های ترکیبی این خودرو که برای آن آماده شده است استفاده نمایید. ب ام و میگوید محصولش قادر است با مصرف 2.1 لیتر در صد کیلومتر حرکت نماید، اما به نظر این عدد فقط در صورت شارژ بودن کامل باتری ها و شرایط ایده آل رانندگی، آن هم برای مسافت کوتاهی بدست می آید چرا که در رانندگی معمول، i8 با یک باک پر تنها قادر به پیمایش 500 الی 600 کیلومتر (بسته به حالت Comfort یا Eco) خواهد بود، که با توجه به ظرفیت 42 لیتر باک، این اعداد ما را به میانگین مصرف حدوداً صدی 7.5 میرسانند.

با تمام این توصیفات فکر نمیکنیم که کسی پیدا شود که صرفا بخاطر علاقه به محیط زیست حدود 1 میلیارد و هفتصد تومان پرداخت کند. چرا که با این مبلغ میشود خیلی بیشتر از این ها به محیط زیست کمک کرد. پس قطعا این خودرو بی ام و I8 ویژگی های خاص و منحصر بفردی دارد که شخصی این مبلغ را برای داشتن آن پرداخت می کند. یکی از این ویژگی ها زمانی مشخص می شود که دنده خودرو را در حالت اسپرت قرار میدهیم. در این زمان است که رنگ پشت آمپر از رنگ آبی به قرمز تغییر می کند. حالا با فشار پدال گاز کلیه عوامل از موتور بنزینی و برقی گرفته تا موتور کوچک کمکی، اتومبیل را به جلو شلیک می کنند! داخل i8 شتاب یکنواخت و فوق العاده ای را تجربه کردیم که هوش از سر انسان می پراند. ب ام و حتی به فکر تاخیر توربو هم بوده و با استفاده از موتور سوم آن را جبران می نماید. با رسیدن به پیچ و خم مسیر، فرمان دقیق و تعادل کم نظیر i8 لبخند رضایت را بر لبانمان جاری ساخت. البته با اطلاعات قبلی همین توقع را نیز داشتیم، چون با توجه به نقطه ثقل پایین، سیستم تعلیق جناغی دوبل جلو و مولتی لینک عقب، بهراه تقسیم وزن نزدیک به 50 / 50 و انواع سیستم های کنترل پایداری بی ام و، باید هم i8 این گونه به زمین بچسبد!

اجاره خودرو بی ام و I8 در تهران

خب مقاله بررسی خودرو بی ام و I8 نیز به پایان رسید.امیدواریم که از این مقاله بررسی خودرو بی ام و I8 در تهران نهایت استفاده و لذت را برده باشید. در صورت نیاز به اجاره خودروخارجی و تشریفاتی در تهران و اطراف می تیوانید با کارشناسان ما در نوین رنتال تماس بگیرید. اگر در انتخاب ماشین برای اجاره مشکل دارید کارشناسان ما میتوانند شما را یاری کنند. با ما در مقالات بعدی سایت همراه باشید.