اجاره خودرو بنز S500 در تهران

اجاره خودرو بنز S500 در تهران بدون راننده و با کمترین قیمت. در خدمت شما عزیزان هستیم در اجاره خودرو تهران و با مقاله ای که میخواهیم در مورد خودرو بنز S500 صحبت کنیم. شعار شرکت بنز برای تولید محصولات خود این است: یا بهترین باش یا هیچ نباش! اما خب همانطور که می دانید در دنیایی که زندگی میکنیم با توجه به پیشرفت های روزانه و تکنولوژی های جدید امکان پذیر نیست که در هر لحظه بخواهیم بهترین باشیم و بهترین ها و کامل ترین ها را ارائه بدهیم. با ادامه این مقاله در اجاره خودر تهران همراه باشید.

اجاره خودرو بنز S500 در تهران

قدرت و شکوه مرسدس بنز را می توان در کلاس s این شرکت مشاهده نمود. این مدل را می توان یکی از موفق ترین مدل های بنز دانست. این مدل پرشکوه ترین ، قدرتمند ترین ، ایمن ترین، تشریفاتی ترین و ناگفته نماند جزو گران ترین خودرو های مرسدس بنز می باشد. و از همین رو است که کلاس s را شایسته لقب بهترین خودرو می دانیم. جالب است بدانید که تنها چند ماه مانده به قانون جنجالی منع کردن خودرو های لوکس خارجی به ایران مانده بود که تعدادی از این خودرو را به کشور وارد کردند و ما از لذت دیدن و برخی از لذت سواری آن بی نصیب نماندیم! در این مقاله در اجاره خودرو لوکس تصمیم داریم به بررسی این خودرو بپردازیم. خودرو بنزS 500  مدل 2014 که در این روزها با قیمتی بالاتر از 3 میلیارد در ردیف گران قیمت ترین خودروهای موجود در ایران قرار می گیرد و به نسبت اسلاف خود جایگاهی بسیار اشرافی و در سطح لیموزین های تشریفاتی دارد. با ما همراه باشید عزیزان.

ظاهر خودرو بنز S500 در تهران

از مهم ترین ویژگی های بارز این خودرو در ظاهر آن طراحی آیرودینامیک آن و هم چنین نحوه مونتاژ قطعات آن می باشد. که می توان گفت که نسبت به مدل های قبلی این سری از خودرو ها تغییر بارزی داشته است. در چراغ عقب این خودرو شاهد طراحی جذب و کاملا صیقلی و نرم خواهیم بود که بسیار زیبا جلوه می کند. این چراغ ها را میتوان به طور کلی به صورت سطحی بیان کرد. یعنی هیچ برجستگی بیش از اندازه ای از سطح خودرو ندارد. که این مهم باعث ایجاد تفاوت دیداری بسیار زیبا و زیادی شده است. با اجاره خودرو لوکس همراه باشید.

داخل کابین خودرو بنز S500

کابین این خودرو نیز با توحه به کیفیت طراحی و ساخت آن از کیفیتی بالا و هم چنین ظاهری زیبا برخوردار است. به حدی که می توان گفت واقعا زیبا ترین است و بهتر از آن وجود نخواهد داشت! طراحی صندلی ها ، فضای داخلی کابین ، جنس قطعاتی که در آن به کار رفته اند ، لطافت قطعات و … همگی در بهترین حالت و از بهترین مواد هستند. حتی بعید به نظر می رسد که در خودروهای مایباخ یا رولزرویس نیز بتوان کیفیتی بالاتر از این را تجربه کرد، البته ناگفته نماند که در کنار تمام این تعریف و تمجید ها باید از صفحات نمایگشر عریض و طویل مجموعه پشت امپر و نمایشگر مرکزی کمی انتقاد کرد. که البته باز هم این مورد کاملا سلیقه ای هست. اما به نظر من چنین نمایشگر هایی به آدم احساس این را می دهد که در خانه و در مقابل تلویزیون ها و نمایشگر های کامپیوتر و لپ تاپ قرار دارد. در واقع باز به نظر من آن احساسی که در عقربه های دیجیتالی و قدیمی بود در این تکنولوژی ها به چشم نمی خورد و خودروی کلاسیکی چون مرسدس بنز با داشتن چنین تکنولوژی ممکن است کمی آسیب پذیر شود. به هر حال باز تاکید میکنم که این مورد می تواند سلیقه ای باشد. چه بسا فردی باشد که از این همه تکنولوژی خرسند باشد!

اجاره بنز S500 تهران

همه نکات مربوط به بررسی خودرو را نمیتوان در یک مقاله گنجاند و آن هم خودرو هایی با این همه ویژگی و خاص بودن را. همچنین اینکه ممکن است شما عزیزان از طولانی بودن آن خسته شوید. ادامه این مقاله را در پست بعدی خواهیم نوشت. امیدوارم که این مقاله نهایت لذت و استفاده را برده باشید. در مقاله بعدی به مشخصات فنی خودرو بنز S 500 خواهیم پرداخت. در صورت نیاز به اجاره خودرو S 500 می توانید با شماره های درج شده در سایت اجاره خودرو خارجی نوین تماس بگیرید. بی شک بهترین و تمیز ترین خودرو ها را به شما خواهیم سپرد. یا حق